bugün

sozlugun celebrity agalari ile legalize olan oluşumlar.
fazlasıyla abartılan bir durumdur. bir yazar sadece tespitini yazdığı için sözlük çeteleşmeye gitmez, gidemez. bu ancak gaz ile çalışan sözlük yazarlarını gaza getirir. konu zaten fazlasıyla uzamıştır. daha fazla uzatılmamalıdır.
kreatif kitligin ve bilgisizligin adi cetelesme ise, evet sozlukte cetelesme vardir.. amerikayi her gun kesfedenler de vardir.. kendini komik zannedenler de vardir.. varogluvardir..

onun disinda bir cetelesme yoktur, zira buna gerek yoktur.. herkes cerkez ethem maasallah..
böyLe bir durum yoktur.. yanLış bir tespittir.. diğer başLıkLarda da aynı düşünceye mensup yazarLar vardır.. bu çeteLeşmeyse eğer buyrun;

(bkz: bizim çete sizin çeteyi döver)
(bkz: youtube daki uludag sozluk videolari)

(#1115974 ) (#1221046) *
(bkz: yesil mafya) *
(bkz: pal sokağı çocukları) *
(bkz: sözlükteki klanlar)
"biri de ciksin bir entry kursunu elmaya siksin, tamam olalim" diyerek gelisimine katkida bulundugum olusum..
sevgi ve saygı çerçevesinde ilerleme gayretindeki uludağ sözlük' te yer almayacak kişilerdir. bütün yazarlar sözlüğün bilgi paylaşımına konsantre olduğundan, gerçeklik payı yoktur. amaç aynı olduğundan yoldan sapmak mümkün değildir.
(bkz: sözlükte keçeleşme)
(bkz: sozlugun celebrity agalari)
ucu arkadaşlarına değen bir eleştiri yapıldığında ülkü ocağından adam toplayıp gelmiş siyah takım elbiseli tipler gibi toplu saldırıya geçen, gerekirse hakaret ve aşağılamalar içeren girilerle yıpratmaya çalışan güruh.

bir de bunların ilkokul seviyesinde ayar vermeleri ve "off ne ayar verdi be", "üstat yine sazan avına çıkmış" gibi birbirlerini gazlamaları var ki çok gülüyoruz.
sözlüğü hayatı zannedenler ancak böyle bir örgütlenme içine girebilir. öyle düşünmeyenler de siklemezler sanırım.
ne zaman birine ayar versem. saçmaladığını gözüne gözüne soksam. şakkadanak bir kaç kişi toplanıp beni çekiştiriyor. bakıyorum ben sadece birine ayar vermişim. sonra bir bakıyorum meğer diğeri kankaymış. hatta biri aktif diğeri pasifmiş. bu halde olan çeteleşmedir.
sütlaç kafalı bazı arkadaşların varlığı ile normal arkadaşların varlığı başlı başına bir çeteleşmedir.
hayirli bir is icin sozlukteki gruplasmadir vesselam, hadi mubarek olsun, gissmesseisssala!

(bakiniz efem: sozlukteki metalciler vs sozlukteki emolar)
(bkz: şirinler yenilince biz de yenilmiş sayıldık)
güncel Önemli Başlıklar