1. ?.
  getirilebilir normaldir sol framede yemek görmek beni oruc tutan yazar olarak acıktırmamamkadır. acıkanların sözlükten cıkması tavsiye edilebilir. ama eger rahatsız olanlar varsa ayıptır günahtır yiyen var yiyemeyen var.

  (bkz: bir yemek kitabı olarak uludag sozluk)
  2 ... yanlis hata
 2. ?.
  dun sol framede orucla ilgili sacma sapan ne kadar cok baslik acildiysa bu olayin da ondan assagi kalir yani yoktur. tabi ki yemek basliklari da olacaktir ama bu durumu cesitli amaclarla abartip insanlara saygısızlık etmek insanlığa sığmaz. hayır ben oruç tutmuyorum ama tutanlara en azından saygı gösteriyorum. bu bir müslüman olmak, ateist vs. olmak meselesi değildir çünkü, sadece insan olmakla ilgilidir.
  1 -1 ... veshtitza
 3. ?.
  (bkz: oruç tutan yazar)

  (bkz: oruç tutmayan yazar)
  1 ... lowerkid
 4. ?.
  muhtemelen oruç tutmadığının reklamını yapma gÂyesindeki bir yazarın olası hareketi sonucu görülecek başlıklardır.
  linç kültürü sonucu çaylak yapılmaları da mümkündür.
  ... gothic evil
 5. 1.
  babaannemin kadın hali ile süper bir lafı vardır bu durumlar için;

  (bkz: ibneliğin daniskası)
  -1 ... king
 6. 2.
  isteyen istediği başlığa istediği entryi giriyor. "biz oruçluyuz bu başlıklar sol freyme gelmesin" demenin cahilce olduğu aşikar. o kadarını sen yap. oruç tutuyon.

  not: oruçluyum.
  1 ... bl
 7. 3.
  (bkz: sol framede yemek isimleri cikmasin diye dua etmek)
  1 ... seyir
 8. 4.
  mübarek ayda eziyet. (bkz: nerde bu devlet)
  1 -1 ... sour cherry
 9. 5.
  derin devlet, kaos müdavimleri, huzursuzluk yaratıcıları tarafından şubat soğuğu tarzı cemaat kurtlar vadisi dizilerinde geçen kişilerce sol frame'e zorla, ilga ve mülga eylemek suretiyle getirilen başlıklardır.
  2 ... bl
 10. 6.
  efendim rweasley yazarının iftar için faydalı olması açısından açtığı başlıklardır. üç-dört tane yemek tarifi verilmiştir. Bu kadar terbiyesizce hareket yaptığının farkına varıp silmiştir hepsini! *

  hadis-i şerif: bir insan namaz kılmayabilir oruç tutmayabilir. onun imanlı olup olmadığını anlamak için emaneti koruyup korumadığına bakınız. *
  1 -1 ... rweasley