1. ?.
    sözlük abileri tarafından eğer herhangi bir zirveye gelme gafletinde bulunursanız sonu dayakla sonuçlandırılacak eylem.ama tersi de mümkün.
    -ulan sözlükte kıza yazmışsın
    -yazdım ne var bunda
    -ne demek ne var lan ham..na ko..ugum
    -sanane lan sen kimsin
    -ben birinci nesil yazarım eskiden buralar hep bizimdi senin gibiler yüzünden sözlük ne hale geldi be!!!
    -ulan senin yazarlığını onaylayan benim be yazar parçası
    -hasss..saygılar abi
    -çaylaksınız...****
    8 -3 ... africa
  2. ?.
    bazı arkadaşlarımızın "msn var mı" diye sormak istedikleri zaman, vermek istemedikleri izlenim. ***
    2 -1 ... aura
  3. ?.
    özel mesaj da yazan kişi o kendini biliyor dediğimiz durum * *
    -1 ... enterezan
  4. ?.
    teshir edilesi kişinin yapacağı iştir.
    (bkz: susma sustukca sıra sana gelecek)

ayrıca,

(bkz: kıza) * * * * *
    1 -1 ... trinfr
  5. ?.
    özel birisinden özel birisine havasında imalı kaydırmaların mekanı olmuş başlık. * * *
    1 ... aby
  6. ?.
    sözlükte birseye kizmak anlaminda kullanmak istersek
    (bkz: sözlükte kizayazmak)
    kizayazmak, kizmak fiilinin baskaca bir cesidi olmakla beraber aralarindaki fark birinin birinden daha fazla kizan bir fiil olmasi olabilir..
    5 -1 ... tiriviri hanim
  7. ?.
    keşke olmasa dedirten,özel mesaj bölümüne mesaj yollama yoluyla yapılan hoşa gitmeyen aktivitelerdir.
    ... j butterfly
  8. ?.
    ilk hektor olmak üzere, şu ana kadar yaklaşık 25 yazarın yaptığı eylemdir..* (bkz: kız)
    -2 ... atan alir spor
  9. ?.
    bayan yazar nicki basligi altina girilen methiye entryleri ile baslanmaya calisilir.en olmadi, entryleri icin ozel msg ile tebrik yoluna gidilir.buda olmadi eh yeter artik be denilerek -tanisalim mi tatlim ? diye bir soruyla pekistirilir mevzu.

sozlukte kiza yazmak, entry girerken azmaktir.
    sozlukte kiza yazmak, hayvanligi disa vurmaktir.
    -1 ... posion
  10. ?.
    (bkz: öeh)
    1 ... laz pacino