bugün

tasvip edilmeyen insan modelleridir. amaçlarının ne olduğu bilinmemekle beraber, tüm erkek düşmanlıklarına rağmen özel hayatlarında erkeklerle diyalog kurmaya devam eden enteresan bayan topluluğudur. hatta bu kesim; burada laf sokuşturmalarına rağmen muhtemelen bayandan dost olmaz, erkekten olur. ilkesini de benimsemiştir.
bunlar fake femınısttır efendım. zıra bır kadın 1 hafta once ühühühü erkeklere inanmıyorum güvenmiyorum aşk diye birşey yok diyip ağlar akabinde bir sevgili bulup (erkek) götünden ayrılmazsa çakarım boyle feministe ben...
Yaradilani hosgor Yaradan'dan oturu diyoruz ve kadin, erkek hepsini bagrimiza basiyoruz.
femisnistlik veya mizojinlik bunlar ilkel seylerdir,Insani her haliyle sevmek ise ayri bir zanâattir.
sözlükte var mıdır yok mudur bilemem ama * * uzak durulması gereken kadındır zira zararlıdır. iki hafta önce göklere çıkardığı erkeği bir anda yere indirebilir hayatındaki tüm sorunlar sanki o erkek yüzündenmiş gibi triplere girer kasar kastırır. temelinde kendisiyle barışık olmayan kadındır. gönlünü eylerken erkekler iyi sonrasında kötü oh ne ala memleket.
(#1890059)
(#1295558)
(#1635298)
sol çerçevede kızlarla ilgili anlamsız başlıkları gördükçe daha da celallenen kesim. "geğiren kız", "osuran kız", "ayağı kokan kız", "bakire olmayan günahkar kız" ve "hayatında cinsel ilişkiye girmemiş zavallı kız" gibi başlıklardan söz ediyorum. kızlar da insan diye bir başlık mı açsak, ne yapsak?
Önce feministligin ne oldugunu bilmek gerek. Feministlik erkek düsmanligi degildirki. Feministlik kadinlarin ve erkeklerin esit olmasini istiyen bir düsüncedir. Olacak her yönden esit olmalarini istemekdir. Tabi erkeklerden yönetilen bir dünyada böyle seyler görülmesini istemiyorlar.
erkekler yenilen yemeğin hesabını öderken tuvalette rujunu tazeleyen idealistlerdir.
muhtemedir ki, strap on kullanıyorlardır...
aslında erkekler için yanan ama bunu biz erkeklere 7 yaşında cocuk gibi sataşarak belirtmeye calışan kesim aslında onlara özel msj atınca cvp larında gecikmeyeceklerini görebiliriz.
haklı kesimdir. sol frame'deki her başlığın kızlar üstüne açılması yüzünden gına gelen kişilerdir. eşitliktir aslında bu yaptıkları.
uludag sozluk moderasyonunun icinde cok sayida erkek olmasini da kafalarina takan kesimdir.