bugün

aslında sanal ortamda kavga etmek içindir. olsa ne güzel olurdu. mesela bir yazar canınızı sıktı, basacaksın düğmeye...

- şlap şlap.

iki tokat atacak, ayrıca başka bir yazara mesaj attınız cevap gelmedi ise yine basacaksın. bunlar sözlük içinde olması gereken oluşumlar.
entrylerini begendiginiz yazarla "cak dostum" muhabbetine girebilmek icin gerekli buton.

(bkz: aferin cok iyi düsünmüssün) *
(bkz: sözlukte zwht butonu olsun)
(bkz: sözlükte çay getir butonu olsun)
(bkz: çakmak çakmaya geldik)
(bkz: ulu poke)
insanlarin sanal ortamdaki agressionlarini sanal ortamda birakmasi icin gerekli bir buton. Sonra uludagsözlükte sinirlendin diye kücük kardese tokat attilir filan olur böyle seyler.
bütün yazarların, suratlarında beş parmak iziyle entry girmesine sebep olacak butondur. tokat manyağı olmaktan entry girmeye hal mecal kalmayacaktır. kendilerini reyting hamdi'nin karşısında hissedeceklerdir.
sözlük de foryu, depdep ve bilimum fatality tarzı ölüm sümsüklerini bir arada kullanabileceğimiz güzide buton. ha ilk başta test amaçlı mazlum rumuzlu bot üzerinde gerekli çalışmalar yapıldıktan sonra baktın hıncını alamadın mı aq? kombo koy bir de, giriş allah ne verdiyse. hem eksiden daha sağlamdır. serici ibneye de sağlam bi meşgale olur hem aq. istatistiklere de ayrı bi hava gelir. en çok tokat yiyenler, en bi adu alanlar gibi. güzel bir isim buldun mu tamamdır. (bkz: aq butonu)