1. 1.
    - selam.
    + selam.
    - naber moruk?
    + saol len. sen nasılsın?
    - eyvallah eyvallah. nabion?
    + heç.. sen?
    - moruk. işim çıktı, sonra görüşürüz.
    + tamam kendine iyi bak.
    - saol sende.

* dip not -
    aaaa. illa ki öyle dinle ilgili sorular sorman gerekmiyormuş. değil mi? *
    2 ... bir bucuk iskender yaninda light kola
  2. 2.
    ateistliği kabul ettiğinizde orda mıydınız?
    ... hyaena hyaena
  3. 3.
    -kuslar nasıl kanatlanmıstır?

-soru baslıgına soru yoneltmek nasıl bir duydu?
    +süper
    -ateist misin?
    +evet
    -gel icelim aga ne işimiz var burda?
    +bendensin koç darwin üzerine konusuruz he ne dersin?
    -darwini siktir et guizanın golü vermemişler onu konusuruz!
    -1 ... damdaki deli
  4. 4.
    kimi hıyarın, bin kere sorulmuş ve cevaplanmış olduğu halde, sağdan soldan topladığı "tebliğci -yalancı- abi" sorularını, referans bile göstermeden, sanki kendi bidon kafasının bir ürünüymüş gibi piyasaya sürdüğü sorulardır.

bak bak bak!.. şuna bak! şu kendine güvene, cahillere özgü küstahlığa bak! nasıl da kendinden emin! sorma sırası ondaymış! iyi gülüm, sende olsun, sor da, sorduklarının tek biri bile senin sorun değil, hepsi abilerinden devşirdiğin saçmalıklar.
    6 -2 ... rumeli71
  5. 5.
    şüphesiz kalitenin pek uğramadığı sorulardır. gerçi sözlük ateistlerinin çoğunluğu da sürü ateistidir böyle bir gerçek de var. hatta sözlük için değil türk ateizmi için kullanalım bu kelimeyi.

arkadaşlar din felsefesi diye bir şey varmış. orada baya sağlam argümanlar geliştiriliyormuş hem teizm hem ateizm lehine. bir bakın isterseniz.
    3 ... hubel
  6. 6.
    kızlardan habire gelen soru:

sevişelim mi?
    1 ... david addison
  7. 7.
    Sadece ilgili satirlar bile yazinin okunmaya deger olmadigini gosteriyor.

"dünya tarihi boyunca, bütün kültürlerdeki insanlar, bir tanrı'nın varlığını kabul etmişlerdir.
    sen çok zeki birisin demi!!!"

sene 1500 lere kadar insanlar dunyanin bir tepsi biçiminde olduğunu kabul ediyorlardi.

galileo galilei diye bir adam cikti, dedi ki "ulan amina koduklarim bu dunya yuvarlak hem de donuyor".

galileo ya dediler ki "vay amina kodumun dinsiz kafiri, bunca insan dunya duz diyor da bi sen mi akillisin ki dunyanin dondugunu iddia ediyorsun".

bunun ustune galileo hakkinda idam karari cikarilir falan. ama goruyoruz ki bi akilli o galileoymus.

velhasil boyle sikimsonik halk kafasiyla hareket edip "he amk bi sen akillisin" diyerek, sorgulayarak kendi dogrularini olusturan kisilere saldirarak, bos beles ithamlarla kimseye bir sey anlatamazsin.

ben senin dogru olduguna inandigin, "bunlar sarsilmaz sekilde dogru" denilerek onume konan her seyi tek tek sorguladim, sonunda da var olamayacagina kanaat getirdim.

ve evet bi tek akilli benim amina koyim. en azindan koca ayin ikiye bolundugune atla uzaya cikildigina falan inanmiyorum amk bana bi akilli sen misin diyenler bunlara inanarak bunu soyluyor.

bu abdullah ocalan'in bana gelip sen vatan hainisin demesiyle esdeger bir olay. o yuzden sadece guluyorum.
    3 ... kullanilmayan hesap
  8. 8.
    soruları ve bu sayfanın tamamını ben yazdım.

eğer sen yazmadın diyorsan kaynak göster. içerikteki bilgi içeren cümleler alıntıdır sadece. tamamen kendi yazımdır.
    -1 ... anlatamasam da anla beni
  9. 9.
    Belki vardır bir şeyler diye okudum amma klasik yine bilgisiz kişi örneği.

Yazı da şu tip şeyler gördüm. işte dünyadaki her şey kusursuz o sayede falan filan

Bizde halen dünya güneşe 1 cm daha yakın olsaydı yanardık zanneden kişilerin varlığını düşünürsek normal bunlar.

He birde sayısal verilerle konuşulmuş her neyse.

Ben ortada bir soru göremedim ama birazcık bahsediyim bu tip soru örneklerinden.

1) çoğu kişinin bir şeye inanması onu doğru kılmaz. Dünya yuvarlak dendiğinde de herkes hadi oradan deyip insan öldürmedi mi?.

2) metafizik konular hiç bir zaman kanıtlanamaz. Sadece inanç olarak kalır ve günümüzde eskiden doğru bilinen binlerce inanç kaybolup gitmiştir.

3) dünya mükemmel bir düzene sahip değildir. Bir sürü şey başından geçerek bu hale gelmiştir. Dünyaya benzer gezegenler bulunmakta o yüzden yok işte şu bu demeye gerek yok.

Bu gibi tonla şey yazabilirim.

Asıl mesele sizin kendi metafizik sanılarınızı dayatma çabanız.

Dipnot: ateist değilim limonataya tapıyorum.
    3 ... acizane bir virane
  10. 10.
    la bu ateistlere soru sordukça öte tarafta

duble nuri pardın duble bonus mu verecekler ?

ateistlere soru

ateistlere soru

ateist koysun sana

yani bardağına su.

tanım : ateistlere bir şey sormayın

sorularınızın cevabını kendiniz bulun.

olmadı akabeli imama gidin

neye bunlara maaş veriliyor ki

git sor akabenin imamına.
    4 ... timur cengiz hulagu