bugün

bence ayıptır.. vallahi..
her sözlük biraz kötüleşmeye, bayağılaşmaya görsün, anında yok ''sözlüğü forum ettiler amanın..'', yok ''sen forum yazarısın..'', yok ''benim memleket çorum, siteyi yaptın forum, eğer canımı sıkaran, nanamına korum..'', böyle cümleler basıyor abi bütün sözlüğü..
halbuki forum siteleri de can be.. onlar da bizle aynı amacı güdüyor, belli bir konuda bilgi vermek.. orda da oy sistemi var, orda da küfür edeni barındırmıyorlar.. bir sürü yönden bizden daha bile medeniler yeminle..
nereden geldiğimizi unutmayalım dostlarım.. forumlara da gereken saygıyı gösterelim.. bizim ne haddimize forum sitelerini ikinci sınıf siteden saymak a cananlar, sorarım size!..
her şey bir yana geçen bir forumda ''off sözlüğe döndürdünüz güzelim ortamı ya..'' dedim de alkışlarla ve kroşelerle kovuldum.. manyaklar neden dayak yememi alkışlıyorlarsa.. yani onlar da bu tepeden bakmanın farkında, ama mütevaziler, sözlüklere toz kondurmuyorlar..

yazılmamış değerlerimize sahip çıkalım, forum kurallarına uyalım, uymayanları uyaralım.. seksüel manada hem de, evet..
forum sitelerine girme, oradaki konuları kavrayabilme yaşının 13 olarak uygun görülmesinden dolayı kaynaklanan sorunsal. aslında sorun falan değil gayette doğaldır. sözlüğü damsız girilemeyen lüks bir bar'a benzetirsek, forum sitelerini de kahvehane olarak tanımlamak pek te abes kaçmamalı.