bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. .
    moderatorlar tarafından il il dolaşılarak, yazarların ve velilerinin çağrılmasıyla yapılabilecek olan bir toplantıdır. bu toplantılarda yazarların son durumları değerlendirilir, eksik oldukları yönler belirtilerek gerekli takviyelerin yapılması söylenilebilir. velilerin moderatorlara soracakları sorular ışığında yazar olan oğlu veya kızı hakkında gerekli gereksiz tüm açıklamalar yapılabilir.
    + moderator bey bizim çocuğun durumu nasıl eskiye oranla bir gelişme gösteriyor mu?
    - kamil bey sizin oğlan sözlükte sürekli eksi oy veren ibne olarak isim yapmaya kalkıyor diğer yazarlardan şikayet üstüne şikayet geliyor biraz ilgilenseniz iyi olacak.
    - değerli veliler lafım size çocuklara bilgisayar alarak internet bağlattım benim işim bitti demek yok, takip edeceksiniz entryleri nasıl diye gerekirse klavyeyi siz ele alacaksınız.
    2 ... sampras yatay gecis magduru
  2. .
    babamın eskiden kalma bir alışkanlık olarak kesin beni fırçalayacağı toplantıdır.
    ... alpiloji
  3. .
    gerçekleşirse emrah ve mahmutun velileri ile tanışmak isteyeceğim istek.
    (bkz: küçük emrahın sozluk yazarı olmasi)
    (bkz: mahmutun sozluk yazarı olması)
    ... koka
  4. .
    + hmmm.. hmmm... evet en begenilen entryleri.. hmmm.. anlasilmamis entryleri..hmm.. hmmm.. eveet, son iyi oylananlar ve son kotu oylananlar.. eveet ve burada da son girdigi entryleri..
    - durumu nedir mod bey?
    + simdi durumu kritik, dogru soylemek gerekirse.
    - aaa niye bak neguzel arti oylamislar su entrysini hep?
    + bakin bayan, oglunuz sozlukte isyan cikariyor, o iyi oylanan entrysi de yandaslarindan aldigi entryler.
    * yoksa yoksa oglum?
    + evet bayim, oglunuz anarsist olmus. bakin, bi arti daha aldi arkadaslarindan..
    * bana en son baglandigi ip yi verin, ben simdi bulurum onu, yuru hanim!

<evde>

* kalk hanim, bulduk yerini gidiyoruz!
    - peki bey.

<arkadasinin evinde>

* ulan anarsik ipneee!! gel lan buraya!!
    $ ahh baba! uhh! aaarrgghh! acidi! ohh! o yeeaahh! fasteerr! fasteeeerr! ohhhss..
    * hanim kos rocco kitimi getir, oglan zevke geldi.
    2 ... revolter00
  5. .
    akabinde artı ve eksi oylardan müteşekkil karnelerin dağıtılacağı toplantıdır.
    (bkz: sözlük aile birliği)
    1 ... kizilmaske