bugün

tayyipten sonra umitlerimin artmasina neden olan hayal! ne var olm, hem ben harbi harbi kufur de ederim, ne o oyle anani al git falan, s.kerim lan anani derim biter diye hayalini kurdugum ihtimal!
teoride mümkün olan durumdur. fakat pratikte gerçekleşme ihtimali bilinmemektedir.
(bkz: niçün olmasın)
sözlükteki yüzlerce birbirinden cevval yazarları gördükçe oldukça yüksek olduğu düşünülen ihtimal. yeter ki seçimlerde adaylığını koysunlar.
ihtimalinin gerçek olması durumunda kendisine (bkz: ananı da al git burdan) demek istediğim yazar/başbakandır.
"imam hatip mezunu, başı kapalı eşi olan var mı" heh o işte.
neden olmasın dediğim durumdur.ülkesini seven bütün sözlük yazarlarının ülkesine faydalı olabilecek kapasiteye gelmesini kim istemez ki?başbakan olsun,çiftçi olsun,manav olsun,iş adamı olsun ne farkeder?ülkesini sevip ülkesi için çalıştıktan sonra.şu anda başbakan var da ülkesini mi seviyor?en azından halk ülkesini severse köklü bir ülke sevgisi fikri yayılırsa o zaman herşey güzel olur.*********
(bkz: olmaz olamaz imkansız) belkide olur ama o zamanda gökyünün renginin yeşil olduğu zamana denk gelmesi muhtemeldir. *
başbakanın sözlük yazarı olma ihtimalinden büyüktür.
ben başbakan olsam kesinlikle olmasına imkan vereceğim durumdur
eğer böyle biri varsa şimdi konuşsun yahut ebediyen çenesini kapasın.
kasımpaşadan çıkıyoda bizdenmi çıkmicak,çıkar tabi...
arjen robben'in adım adım ilerlediği olaydır.
(bkz: arjen robben in genc partili olmasi)*
aramızda 40 yaşını geçmiş bir yazar mevcutsa, olabilitesi hayli yüksek olan ihtimal.
%0 larda dolasan oranda sansımızın oldugunu dusundugum konudur.
Yazarlıktan Meclise girmeyi basarabilen kimseler varmıdır acaba.?*