1. .
    küfürler savurarak saldırgana doğru koşulmak suretiyle saldırgan şahsı dumura uğratarak moderatörün kurtarılması gereken durumdur.
    2 ... meydanbenim
  2. .
    sözlükte kavga etmek yasak olmasından dolayı, moderatörü döven adamın yanına gidilir ve kendisi eksi oylanır.

oy parmağınızı nereye basacağınız moderasyon tarafından belirtilmediği sürece atış serbest.
    4 -1 ... trablus
  3. .
    o dayağıda silik yazarlardan yiyordur, muhtemelen.
    1 ... benim amcamin cevresi genis
  4. .
    (bkz: vur vur düsene bir tekme de sen vur)
    1 ... zehir
  5. .
    geçenlerde başıma gelen elim olay. istiklalde hızlı hızlı yürüyorum. cabbar a doğru bi yollanayım dedim, aman tanrım o ne? rs ne la, salça ve july4th' u ben diyim 10 siz deyin 15 kişi almış karambole pataklıyor. ama nasıl pataklama kafa göz dağılmış hepsinin. bizimkilerde boş durmamış ha. evet evet öbür taraf daha beterdi lan hatta. zaten 10 15 kişilerdi az önce de belirttiğim üzre. olayın benim açımdan üzücü yanı josef k nın moderatörlüğü bırakmasından sonra gerçekleşmesi. ah o da olcaktı ki orda. bi tane de ben vururdum ahahahaha...
    1 ... isildur
  6. .
    olaya sahit olan yazar' in kisiligine gore degisik tepkilere gebe durumdur.

misal vicdanli yazar;

- "yettim mod abi....daş yok mu lan daş." diye gaza gelerek bir tanecik modunu savunmaya calisabilir.

vicdansiz yazar;

- "iyi vurun iyi..ohh elleriniz dert gormesin...tutun iki tane de ben vurayim suna." turunden bir tepki ile olaya mudahil olabilir.

akilli yazar;

- "lan simdi polis molis gelir, beni de sahit yazarlar...hic gormemis gibi yapayim." diyecektir.

biraz otede yuksekce bir yere konuslanmis oneydilan yazari;

- "ulan o kadar para verdik ne bicim vuruyosunuz oyle kiz gibi, oglum bacagini kirsaniza once kacamasin...hic kafa yok bunlarda valla...keske obur ceteyle anlassaydim lan."
    3 -1 ... oneydilan
  7. .
    bugun modu doven, yarin da admini dover.

zall'in korumayla gezme nedeni.
    1 -2 ... papagan
  8. .
    ilginç olay.

akabinde açık bir kuruyemişçi bulunur, patlamış mısır ya da çekirdek temin edilir.
    1 -1 ... karin
  9. .
    eğer ki görülen kişi salça ise vay onu dövenlerin haline.. ulan lock ile her maç öncesi gol olursa dalıyoruz diye niyetlenip golsüz geçirdiğimiz maçların hırsını alırız o insanlardan..
    1 ... fatal