bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. .
  moderatörlerin kendilerine sordukları ve cevaplarını yazarlar üzerinde test ederek aldıkları sorulardır. tümdengelim uygularlar bu şekilde. karışık iştir yani moderatörlük.
  1 ... sen bana bu diyemezsin
 2. .
  yazarlar fark oluşturabilecek yazıları sezmeye başlayıp bunları paylaştıkça sözlük kalitesini arttırılabilirler. bugüne kadarki tecrübelerime göre biraz espiri, biraz duygu, biraz ciddiyet, biraz saf bilgi, biraz samimiyet içeren yazılar kaliteli olmaktadır. gereken çorbayı en iyi kıvamda pişirebilmektir. bazı durumlarda çorbaya tuzu katmamanız önerilir bırakın okuyucu zevkine göre tuzunu kendisi katsın. ona bu payı da verebilmek gerekir. bazıları tuzlu sever, bazıları tuzsuz; bazılarının tansiyonu vardır tuzlu sevseler de tuzsuz yemeleri gerekir.
  2 ... karizmatron
 3. .
  gözönünde olmayan, ancak sözlüğün varlığını devam ettirebilmesi açısından hayati önem taşıyan yazarların faaliyetleridir.

  ki, kalite mefhumu külliyen subjektif bir kavram olduğundan dolayı, her yazar kendi entry'lerinde ortalama bir kaliteyi sağladığında sözlük kalitesini artıran unsurlara da katkıda bulunmaktadır. *
  3 ... insomniac
 4. .
  (bkz: sozluk kalitesini yukselten uuserlar)
  -1 ... asiti kaçmış kola
 5. .
  sağlam başlık, bitirici entry.
  2 ... kirmizi baslikli istasyon sefi
 6. .
  entry yazılmaya başlamadan bir kez daha düşünüp, okuyucunun
  "bunu bende yazarım"
  düşüncesinin üstüne taşımak, başlığın aradığı unsurlardan biridir.
  1 ... pilotmont
 7. .
  sözlüğe hafif hemde çok hafif ayçiçek yağlı kızartmalar yediren yazarların varlığıdır..
  1 ... eşşağan ala gazuğu