1. ?.
  sözlüğün yakında adriana lima'nın götündeki kıllara dahi başlık açılacak duruma gelmesi ile kafamda oluşan portre. ne lan bu? bize ne elin kadınından da bu kadar gündem oldu? *
  12 -4 ... enes
 2. ?.
  (bkz: adriana lima dan daha guzeleriyle beraber oldum)
  1 -1 ... joneca
 3. ?.
  çok afedersiniz ama elin oğlu* hanım kızımızı çatır çatır yerken burdaki kahramanların kukusunda bit bile olmayı istedikleri durumdur. tamam hatun taş gibi ama bokunu yiyecek kadar de değil be usta.
  3 ... cerquanne
 4. ?.
  sol frameyi ağlatan durumdur.
  (bkz: bir adriana geçti tüm sözlük abazaları kudurdu)
  2 ... shady
 5. ?.
  bazı görgüsüz veya görmemiş yazarların düştüğü durum. bugün de devam eder artık . bu böyle gelmiş böyle gider. aynı erkek yazarlar 50 cent için fazla muhabbete girmediler. pek bir gocundular.

  (bkz: zenci)
  (bkz: arabın yalellisi)
  3 -1 ... bambu
 6. ?.
  kibirli türk kızlarından gına gelmiş kişi durumu olabildiği gibi, abazanlık durumu da olabilir.
  1 -2 ... darkranger
 7. 1.
  uludagsozluk abazan tayfasının her zamanki gibi içinde hatun geçen bir olayı, bokunu çıkartarak başlıklara taşıması sonucu bazı kesimlerin haykırış şeklidir.
  son birkaç gündür adriana lima hakkında abuk subuk başlıklar açılmaktadır. özellikle adriananın gelmesiyle türk kızlarına olan saldırı biraz daha artmıştır. nedir bu yani? onu güzel bulan kız da olur çirkin bulan erkek de olur, niye mi çünkü güzellik göreceli bir kavramdır. bunu kavramak da çok basittir aslında, fakat biz böyle değiliz biz türk erkeğiyiz demi? adriana lima gelir işin içine türk kızlarını sokarız, hemen akabinde de bekareti sokarız böylece sazan avına başlarız. ama biz çok zekiyiz ya vallahi bak.
  (bkz: çok dikkat çekiyosun mayk)
  5 ... confi
 8. 2.
  abazanlık durumunun tavan yaptığı bedenlerde dişi görünce verilen tepkimeler bütünü olduğunu düşündüren durum. gereksiz yere açılan başlıklar ve girilen girdiler. * ** * (bkz: ağzının suyu akması)
  2 ... kocamann
 9. 3.
  bir paris hilton için bile birbirlerine tekme tokat giren, hakkında günlerce sütun sütun haberler yapan, josh holloway'e beni becer teklifinde bulunan, christina'nın cinsel organına kadar başlık açan türk insanı için doğal olan durumdur. çok görmemek lazım. daha kötü şeyler de olabilirdi, neyseki ucuz atlatıldı.

  bir tartışmadır gidiyor; yok güzel, yok o kadar da değil vs. vs.

  yahu kadın güzelse güzel, değilse değil. ne çıkar? sen beğenirsin, başkası beğenmez, ne değişir?
  dünyaca ünlü top model adriana lima'nın senin o "adriana'ya kimse çirkin diyemez huleynnn!" şeklindeki sığ savunmana ihtiyacı var mı? yok sanırsam. hayır, bir de bırak da, o adama göre çirkin olsun veya o kadar da süper güzel olmasın. kendi zevki değil mi? yok ibneymiş, ibnemsiymiş, erkekliğinden şüphe edilirmiş, kadınsa fesatmış, çatlarmış. bu ne be? fikrimizi beyan edince niye ibne olalım kardeşim? düşünce bu düşünce. erkeklik, her görülen güzel kadının içine düşme gerekliliği midir?

  yahu, bırakın insanlar rahatça fikrini söylesin. nedir bu milletin ağzına düşüncelerini tıkama, "aa o zaman ibnesin" şeklinde susturma, sindirme, damgalama merakı yahu? adriana hakkında değil, bir başkası olabilir. herkes fikrini açıkça söylesin. sen adriana'ya çirkin veya güzel diyorsun diye, herkesin aynı düşünceye sahip olmasına gerek yok. sen çirkin/güzel dedin diye de koskoca adriana lima bir anda çirkinken güzele, güzelken çirkine dönüşmeyecek zaten. hey allah'ım ya. sidik yarışından, benim babam senin babanı döver kavgasından hiçbir farkı yok.
  1 ... filozofil
 10. 4.
  var mısın yok musun yarışmasına monica bellucci'nin gelmesiyle bu olayı ekarte edecek olaydır, bekliyoruz.
  (bkz: acun yap bir güzellik)
  (bkz: monica bellucci)
  (bkz: i survived monica)
  ... acxongun