bugün

hayallerde kalacak kızlardır. onların hayallerindeki kızlar, paklamayı bırakın kusmuk fırlatır sozluk erkegine.
Gidip kaşarları seçen sizsiniz beyler hiç hayalimdeki kız ayaklarına girmeyin.
Her zaman beyaz tenli, açık kahverengi ve uzun saçları olan bir kızdı ancak şimdi aşık oldum ve beyaz tenli sarı saçlı ela gözleri olan tatlı bir kızı seviyorum insan bazen hayal ettiğinden daha fazlası karşısına çıkıyor.
fiziksel olarak ince; belli, güzel gülüşlü, inci dişli ve tabi ki uzun saçlı bir hatun.

duygusal ve düşünsel olarak ise sadık, merhametli,zeki ve en önemlisi güven veren bir hatun olmalı.

çok mu şey istiyorum ulan??..
sarı saçlı sexy bombadır. yalanır ıstırılır zevk ile.
kıvırcık saçlı, minyon, hafif kumral ama sarıya da çalan, bol Retro kıyafetler giyinip kendine yakıştırabilen, ben rakımı yudumlarken bana şarkılar söyleyebilecek güzellikte bir sese sahip, kadın değil birey olduğunun farkında olan bir hatun işte. nerde öylesi ? peh...
görsel
Az yakacak.
Cok kacacak.
En az 200 beygir.
Mumkunse tek kapi.

Varsa boyle bir kiz, basarim nikahi.
akıllı, guzel gulen, kıvırcık ve mümkünse renkli gözlü.
Tanıştığı ilk günden itibaren evlilik hayaliyle kafa sikmeyen kız.

Yeter aq. Hangisine yanaşsak, boğazımızda papyon beliriyor.
birbirimizi mutlu edelim yeter. tek vücut olalım altlı üstlü yanlı dik açılı sayıları bol şeyler. film seyredelim mesela sıkılınca anlayışlı olsun ellesin küçüğü mutlu olalım. bana şakalar yapsın tuttuğum gibi yatırayım yatağa. ne bileyim banyodan çıkarken kenarda saklansın böh yapsın korkayım sonra domaltıp sarılayım. sevimli kırmızı el izlerim olsun üstünde. saçlarıyla oynamama izin versin çekeyim bazen acısına dayansın.. gıdıklamasın beni sikerim.
Trip kotası olmayan kız.
Normalde mi mastürbasyon yağarken mi?
Sevgilimdir şuan kendisi.
Bana Hikayelerdeki gibi bir aşkı yaşatabilecek kız.