bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    böyle bir zihniyet var. gün geçmiyor ki birine daha şahit olmayayım. gebeş bir zihniyettir. gebeş küfür değil ha bu arada onu da belirteyim.

sözlük bilgi kaynağı olsun, bilgi kumkuması yapalım heleloyyyy. kimsenin burayı bir bilgi arenası olarak kaale alacağına inanmayın. bir wikipedia dururken, başka bilgi kaynakları dururken kimsenin uludağ sözlüğü kaale alıp da dur burdan bakayım diyeceğini sanmayın. bu kanı nasıl oluştu, yazar tayfası kendilerini ve bulundukları oluşumu nasıl bu raddeye yükseltti, böyle bir payeyi nası verdi bilmiyorum ama yazık diyorum. hoşça vakit geçirilebilecek bir eğlence ortamı varken kendilerini böylesi nafile bir uğraş için kasmalarına acıyorum sadece. açın ulan ortalığı halay çekecem sözlükte.
    11 -20 ... laz pacino
  2. ?.
    haklı gebe$tir. ( verdim tanımı dalıyorum olaya )

sözlükte makara kukara yapılabilmesi için gerekli olan $eylerden birinin de bilgi olduğunu bilen adamdır..

misal;

- lan lemming gibin tipin var
    * lemming ne lan?
    - yazmıyor mu sözlükte?
    * yöö
    - anuna goim.
    13 -4 ... ceviz agaci
  3. ?.
    (bkz: sözlükten akıllısını gordun mu)
    3 -2 ... gladio78
  4. ?.
    sözlüğün sırf eğlence yeri olmadığını düşünen tiptir. eğlenelimdir ama bilgi de olsundur. isterse gebeş olsun ama haklı tiptir.
    5 ... metalhead
  5. ?.
    (bkz: sözlük geyik kaynağı olsun diyen gebeş tip)
    (bkz: taktir halkın)
    5 -1 ... thedewil
  6. ?.
    beklentisi sadece sözlükten bilgi almak olan kişidir. olsun tabi. ama bide bisürü insanın farklı ve zekice yorumlarını okumak çok keyiflidir. vay be bende aynen böyle düşünüyodum ne güzel ifade etmiş dedirten yorumlar vardır. en faydalı ve aynı zamanda da eğlenceli kısmıdır sözlüğün, kanımca.
    4 -1 ... limonsuz diyet kola
  7. ?.
    (bkz: forum degil sozluk)
    3 ... smmnds
  8. ?.
    (bkz: sözlük laz paçinolarla dolsun diyen gebeş tip)**
    3 ... yasakani
  9. ?.
    haklı gebesdir. zira eğer bilgi kaynaği olmayacaksa ismindeki sözlük kelimesini atarız olur biter. adı üstünde sözlük. ha biraz eğlencenin zararı yoktur tabi ama ilk entrylerin tanım içermesi ve geyik yapıldığı kadarda bilgi verilmesi sözlüğe kalite katar.
    3 ... aksak tirtil
  10. ?.
    (bkz: ben bir gebeşim)
    2 ... sıfırın altında