bugün

benzeri başlıklarla desteklenebilecek şimdilik sözlüğün tanımı bakımından en uygun durumdur*.
'neden bayar sözlük?' kelimerle anlatmaya değmez, entry silinme konusunu açmayalım zaten. neyse eee "bayıyosa kardeşim siktir git" diyenler ben bu durumun geçici olduğunu sanmıştım diyerek forum/chat tarzı entryme devam etmek istiyorum;
sayın sözlüktaşlarım sözlüğü babasının çiftliği olarak görüp de nickinin arkasına saklanıp insanları sinirlendirmeye çalışan yazarlardan fake yazarlara herkes baydı artık. hani o ekşi sözlükle olan rekabet etme zımbırtısı başlıklar bile yok. ulan eskiden milletin sınav haftası olurdu coşardı buralar. bana hitap etmiyor artık bu başlıklar diyip büyüdük belkide götümüz kalktı indiremedik. ama be kardeşim kaç ay daha gidecek bu böyle. sözlük bilgi kaynağı olarak göreninden tut da geyiğine gelen yazarlar artık yok. meydanda sadece pet şişeler var. bizim içip içip bitirdikten sonra çöpe atmadığımız atıklar. evet şimdi anlayabiliyirum eskiler sonrakilere yapacak bir sey birakmadilar gizli bakınızını... gelip arada tekme atıp eğlenmeye çalışıyoruz o içi boş şişelere. bazen elimize alıp kapağını fırlattırıyoruz basarak bir tarafına... tecahuluarifin tecavüzüarif olmasını bile anlamadın dimi sen?!?! lafın tamı eşşeğe söylenir...
hepimize allah gecinden versin dedirten hadise.
sözlük yazarlarımızın hergün bir konuya takması sonucu eööh getirten durum.**