bugün

kendini sözlüğe çok kaptırmış olan kişilerin içinde olduğu durumdur.
(bkz: ben)
-kendini sözlüğe adamak
-ya çok süper bir entry girilirse de ben geç görürsem endişesi
-çok eğlenmek - hatta son günlerde eğlenebildiğin tek aktivitenini bu olması-
-farklı yazı tarzlarında yazarları görüp acaba bundan sonra ne yazacak merakı
-gemiyi en son kaptan mı terkedecek sorusu (bkz: kafayı yemek)
sabah uyandığından beri sözlüğün başından ayrılmayan gece yarısında uuserın hali.
ilk yazar olduğun zamanlar kaçınılmaz olan eylem. zamanla ister istemez yavaşlıyosun gençlerin önünü açmak lazım *.
ancak babanın çözebileceği durum. 2 kere "hadi uyu artık" uyarısı geliyor 3.de de bilgisayarın fişi, yazar tam entry girerken acımasıza çekiliyor. bundan ders alan yazarımız ertesi gün, 1. uyarı, bilemedin 2. uyarıdan sonra tırsarak sağ-selamet bilgisayarı kapatıp yatıyor ve sabahın olmasını bekliyor.
(bkz: kafayı sözlükle bozmak)
sözlüğün başı neresidir sorusunu akıllara getiren durumdur.
kola , muzik ve sigara`nin sozluge asik olmasi sonucunda habersiz gelismis olaydir bu efendim
sözlükten bir türlü ayrılamama durumudur.

şayet söz konusu kişi fenerbahçe'nin futbolcusu appiah olsa, muhtemelen bir amca gelecek ve kendisini şu şekilde uyaracaktır;

kalk appiah kalk allah'ın dediği olur..
+adnan hadi gelsene gidiyoruz biz..
-olmaz gelemem siz gidin..sözlüğü takip ediyorum
+sözlük ziksin seni adnan!
bulaşık yakarken bulaşıkları tabaklar ,çatallar, bıçaklar ,kaşıklar ,bardaklar ,tencereler ve tavalar şeklinde kategorize edip her kategori arasında 10 ar dakikalıgına da olsa sözlüge koşturmak olarak açıklanabilir .
(bkz: sıra bardaklarda sözlük)
final dönemi çok tehlikelidir.

(bkz: tuvaletten laptop ile sözlüğe girmek)
hayatı sözlük üzerine kurulu insanların yaptığı daha doğrusu yapamadığı şey.
tam çıkacakken lan sayfayı bir yenileyeyim dersiniz. ve dikkatinizi çeken bir başlıkla karşılaşırsınız. dur şu başlığa entry gireyim dersiniz. falan filan derken bir bakmışsınız online 1 saat 59 dakka oldu ibaresi sağ üst köşede belirmiş.
güncel Önemli Başlıklar