bugün

son kötü oylanan entryler listeme bakınca da farkettiğim ve sağlamasını yaptığım tespit. şöyleki ;

kurtlerin atasozleri yoktur/#4513402
yalan dostum ergenekon diye bir sey yok/#4646074
sozlugu rte yandaslarinin basmasi/#4638451
sozlugu rte yandaslarinin basmasi/#4631937
sozlugu rte yandaslarinin basmasi/#4631937

tanım : rte yandaşlarının, aleyhte yazılan her entrye yoklama yaparak eksi oy vermeden geçmemesi sonucu oluşan durumdur. sonuna kadar doğrudur. lakin savundukları şey yanlıştır.

unutmadan ; yel kayayı yerinden oynatamaz, sadece üstündeki tozları alır. siz eksi verdikçe, siz azdıkça anlıyorum ki sonuna kadar haklıyım, doğru yoldayım.
(bkz: soyunma eylemine geçerlerse ben kaçarım)
kendi fikirlerini beğenmeyenlere saygısı olan, eleştiriye tahammülü olan ve sadece sözlükta o kadar rte karşıtı varken neden sadece eksi oylamanın yapıldığını merak edip, işin içinden çıkamayan bünyenin feryadıdır.
neden kazandığını anlıyorum akp nin. yandaşları ölümüne oylama yapmaktan çekinmiyorlar ! sözlükte bile !
rte yi beğenmeyenler de seçim günlerinde yaptıkları gibi, yatıp uyuyorlar sanırım !

(bkz: uyan ey halkım)
kendi fikirlerini beğenmeyenlere saygısı , eleştiriye tahammülü olmayan ve işin içinden çıkamayıp ta bunlar onun yandaşı şunlar bunun yandaşı diyerek olaydan kendini ayıklamaya çalışan insandır bunu diyen .*
iki torba kömüre, söylenmesi gerekenler söylediğinde iLAH diyerekten adlandırılan bir insanın yandasları gercekten sözlüğü basmıstır. Türk milleti aklını başına topla.
bütün türkiyeyi basmışlardır. sözlüğü basmışlar çok mu?
(bkz: bütün %47 uludağ sözlük te toplandık toplandık)
her zaman olması ümid edilen durumdur.
(bkz: hedef yüz de 70) * * *
kesinlikle doğru ve yerinde bir tespittir. aksini iddia eden varsa beri gelsin. sonra da seçimlerde "sen vermedin, ben vermedim, kim verdi bu oyları akp'ye" diye naralar atıyor millet çıkıp !

savunduğunu destekleyeceksin, savunmadığını kötüleyeceksin. olay bu. işte rte yandaşları bunu iyi yapıyor. kendilerine yönelen her aksi düşünceli insanı kötülemeyi beceriyorlar. örneğin ben rte karşıtı bir entry yazdığımda sözlükteki tüm rte yandaşları basıyor eksi oyu. fakat rte karşıtı diğer arkadaşlardan ses yok ! oy istemiyorum lan. yanlış anlamayın. sadece etki-tepki meselesi var burada. anlatmaya çalıştığım bu.

rte karşıtı olan ve bence bir çok insanın düşüncesi olan bir kaç entry yazdım, anında eksilendiler. umrumda mı? değil !

fakat, anlamıyorum. bu kadar rte karşıtı yazar varken, kim veriyor lan bu eksi oyları?

basmış kardeşim, kim ne derse desin tayyipçiler burda, hem de ağzına kadar dolu. uludağ sözlük değil, akp sözlük sanki !