1. ?.
  an itibariyle gerçekleşmiş hadisedir.

  n'oluyoruz amk lan. ateist adamları tanırım, hepsi mantıklı insanlardır. inançları kendilerini bağlar ama kimseye hakaret etmez, inançları ile dalga geçmezler. böyle bir şeye yeltenmeye bile kalkmazlar.

  şimdi çıkmış birileri ve adem ile havva'nın ensest çocukları, yok bilmem neyimin yobaz hödösü tarzı başlıklar açıyor vs. sonra da ateizm ile alakalı başlıkları doldurup insanları ateizme karşı doldururken, islamı karalamaya da ateistler üzerinden çalışıyorlar.

  yiğidim kimsiniz len siz. yemiyoruz amk. biz çok gördük sol görünüp sağa huşlayan, sağ görünüp sola fışlayan tipleri. bunu yaparken hem ortalık karıştırıp hem de olduğunu varsaydığı safı yanlış tanıtanları çok gördük.
  6 -3 ... fidelcastro
 2. ?.
  dün yapılan yeşil baskının tepkisi sanırsam. morrison ve iscanthere in darbe teşebbüsünden sonra silinmesi bizi bu iki gürühun aynı anda sözlükte olduğunda çıkacak komediden mahrum bırakmıştır.
  1 -1 ... nerde kalmistik
 3. ?.
  gereksizdir. ayıb etmişler.

  (bkz: ateist gorunumlu anti islamci)
  (bkz: nihat doğan gorunumlu selami sahin)
  (bkz: ibne gorunumlu homoseksüel)

  ve niceleri...
  1 ... merciless
 4. ?.
  islamci gorunumlu anti ateist ler vardir. cici gorunumlu seovi ler de. her tip insan vardir dunyada, onemli olan bunlardan uzak kalabilmektir.
  ... bir bucuk iskender yaninda light kola
 5. ?.
  sözlükteki ilk günlerini yaşayan birisi olarak, "Nasıl bir yer burası ya!?" diye düşünmeme sebep olan durumdur.
  2 ... portobello cadisi
 6. 1.
  fişe takılan raidler var ya, onlarla temizlenebilir bu yazarlar. şöyle ki, en başta gaza getireceksin bunları, "olum, geçen gün dincinin birine sordum, "tanrı kendi kadar büyük bir taşı yaratabilir mi" diye. herif mal gibi kaldı lan. cevap vercem diye ağzı göt oldu şerefsizim" diyerek. sonra tansaşın önüne toplayıp, servise bindirip bunları boş bir eve toplayacaksın. takacaksın tüm fişlere raidleri. sabah gelip toplayacaksın ölülerini.

  en güzel çözüm budur bak. lafla falan başa çıkamazsın. öyle recmdir, asmaktır falan da olmaz. teknolojik olun oğlum biraz. tak fişi, bitir işi.
  1 ... sadirvan mehmet cadiroglu