bugün

(bkz: bu entryi sevenlerim için giriyorum)
(bkz: sözlükteki alacaklılar)
(bkz: uludag sozluk ten defolup gitmek)
(bkz: sakın denemeyiniz)
(bkz: çekimler trafiğe kapalı alanda gerçekleştirilmiştir)
(bkz: enel ssg)

(bkz: bunu kimse anlamıycak ama olsun)
(bkz: başlığa ecel yazıp getir e basmak)
(bkz: bir vasiyetname olarak sözlük)
gayri safi milli hasıla'nın yükselmesine neden olmak.
(bkz: öldüysen ses ver)
siz bu entry i okurken ben çok çok uzaklarda olucam. bütün entryler girildi, bütün başliklar açildi, ekşi sözlük her alanda geçildi. artık misyonumu tamamladım ben sözlükdaşlarım öbür tarafta girilmesi gereken entryler var daha cehennem sözlük sayfalarına. entrylerim size emanet, arkamdan ayar vermeyin yoksa öbür tarafa gelince zebanilerde size ayar verir arkadan. son entryimi giricem birazdan ölüm başliğina, kendimi bkz vericem ,sonrada kendimi asıcam. arkamdan detay aramayın bulamazsınız beni. uzaklardan biyerden sol frame i izliycem. intihar eden sözlük yazarları başliğina adımı yazmayın sakın ankete girer ayar yersiniz.öbür tarafta görüşene kadar elveda. *
yazarak savaşmalı, söverek değil...*
son entry yerine bkz de verebilecek olan yazar eylemidir.

örneğin: (bkz: allahım sana geliyorum)
ardından iyi entryleri vardı rahmetlinin denmesine ve entryleri miras konusunda tartışmalara mahal verecek olay.
cenazesine zirve yapılacak eylem.
hayat başlığının altına bir adet boş bakınız vermek gibidir.
hayattaki tek eğlencesi ve tek işi sözlükte entry girmek olan kişinin ölümünden önce bile sözlükten ayrılamayıp vasiyetinide sözlüğe yazıp ölümün kucağına kendisini atması olayıdır.
(bkz: beni entrylerimle hatırlayın)
(bkz: kendini intihar eden entry)
alınan olumlu olumsuz oyları göremeden ebedi istirahatgaha çekilmektir. en azından 5 dakika sözlük izlenebilir, ondan sonra da hakkın rahmetine kavuşulabilir.
son entrysi "ölümümden entrylerime ıyyyyy, iğrenç oy verenler sorumludur" yazarak sözlük admininin başını belaya sokma eylemidir.
son entrynin geçen ömrün en iyi entrysi olmasına yol açacak onaylanmayan davranış.
ekşi'deki bir nicki çağrıştırdı nedense...
(bkz: intihar ederken ipi kopan adam)