1. .
  belki de tüm yazarlarım muzdarip olduğunu düşünüp, başlığa dökmek isteğim bir konu bu .bu tip yazarların sözlüğün kendi belirledikleri *konular dahilinde dönmesini isteyip sol frame de ilgi alanları dışında bir konuyu görmeye tahammülleri yoktur.gün gelir ana haber bültenindeki bir haber hakkında yorum yazarsın,burası haber kanalı mı kardeşim der?,yine gün gelir dini bir konuda nacizane bilgini fikrini paylaşmak istersin sözlüğü gerici yobazlar bastı diye bir başlık beliriverir sol frame de.kardeşim o zaman siz bir müfredat belirleyinde her gün o konu hakkında entry girelim,ne dersiniz belki işinize gelir.

  unutulmamalıdır ki insanların toplu halde yaşadığı yerler gibi toplu halde yazdığı yerlerde de kişinin menfaatinden çok toplulukta yaşayan insanların fikri önemlidir.eğer bu sözlüğün formatında şu konunun işi olmaz diye bir ibare varsa amenna.formattır ,uyulasıdır,kimsenin diyeceği bir şey yoktur ,olamaz.beğenen yazar,okur,beğenmeyen çeker gider.

  sonuç olarak diyeceğim şu ki kimin ne konuda ne yazacağına karar vermek yerine ilgi alanımız ve bilgilerimiz dahilinde sözlüğü geliştirmeye bakalım. **
  2 ... white pages
 2. .
  bu hakkı nerden aldığını merak ettiğim modellerdir. kendini doğru ahmet, başkalarını da bay yanlış zannederler bu modellemeler ayrıca.
  1 ... palta
 3. .
  (bkz: hala böyle insanlar var mı)
  ... intensivecare