1. 1.
  asosyal bir bünye olduğu için ne yapacağını şaşırmış bir şekilde türlü gerzeklikliklere imza atan, bulunduğu ortamı yas evine çeviren ebleh.
  evet bazı kişilerin hayatlarında sözlüklerin çok önemli bir yeri vardır, sözlükle sevişir bu tipler ve teşbihte hata olmaz, sözlüğe boşalırlar.
  çok merak ediyorum lan saatlerdir giremediniz sözlüğe, tırnaklarınızı mı yediniz bu süre içerisinde ya da toplanıp birbirinize kese mi attınız?
  3 -2 ... veli satanist
 2. 2.
  sözlüksüz yapamayan yazardır artık aralarında öyle bir bağ kurulmuştur ki o bağın hafif gevşemesi yazarı kederlere boğmaya yeter, kendini odasına kapatır yeniden dene tuşuna basar bekler, sonra yeniden dener ,sürekli dener, ağlar ,gözünden yaşlar akar durduramaz , bayram günü bu ne hal diyenlere derdini anlatırken boğazında bir şeyler düğümlenir anlatamaz derdini...çok fenadır çok
  1 ... joker da
 3. 3.
  bir insan issiz ve gucsuzse sozluk ortamlarında fink atar. ne isi var calısan okuyan adamın burada? hani isi gucu olmayanlar ilginc hobiler bulurlar ya, sozlukte o ilginc hobilerden biridir. hobisini yapamayınca, 15 yasında ergenler gibi kosacak yataga aglayacak hungur hungur. hungurcenek aglarken yas da tutacak.
  -1 ... syme
 4. 4.
  oysa ki sözlük o şu mübarek bayramın, daha da mübarek ilk gününde, sabah mübarek bayramın ilk namazını kılıp dışarlarda fink atması, akrabalarının elinden öpüp, mübarek bir vakit geçirmesi için girilmez etmişti kendini.

  o ise meğer ki sözlüğe ping atmayı tercih etmiş, cevap alamayınca yaslara bürünmüş.

  mübarek olun ey müminler!
  ... bl