1. 1.
  tamamı: "Sözlüğe her alanda bir getirisi olmayan başlıklar silinir" olan, fakat 45 karakterlik başlık limitine takılarak bu şekilde münasip görülen taraflı bir enrty silme bahanesi.
  madem "Sözlüğe her alanda bir getirisi olmayan başlıklar silinir" o vakit sözlüğün yarısına yakınını temizlemek lazım dedirten durum. eveet dedirten durum. misal adana da acı dedirten dürüm.
  2 -2 ... dabaddah
 2. 2.
  (bkz: getiri)
  ... insomniac
 3. 3.
  (bkz: yukarida yazanlarin hepsi yalandir)
  ... chanson de roland
 4. 4.
  sözlükteki hiyerarşik yapıdan kaynaklanan bir durum.

  (bkz: durum-u hiyerarşi)
  1 ... boone
 5. 5.
  "sözlüğe hiçbir alanda getirisi olmayan başlıklar silinir." şeklinde yeniden uygulanmaya başlanan silinme sebebi. devamı getirilecekse faideli olacaktır. takipteyiz.
  ... thedewil
 6. 6.
  bu nedenle silinen entrylerime baktığımda moderatörerin hep haklı olduklarına kanaat getirdiğim, entry silindikten sonra gösterilen gerekçe.

  ama haklı olmadıkları nokta ise şu entrylerin an itibariyle sol framede bulunması.
  (bkz: 93 alip 100 alamadigi icin aglayan erkek)
  (bkz: boktan dersten 38 le kalmak)
  (bkz: hazir hepimiz ermeniyken system of a down turkiye ye gelsin)
  (bkz: ankara da kaşık olmak)
  -1 ... yalnis
 7. 7.
  arkadaşlarla toplandık şimdi, sözlüğe getiri sağlamak için neler yapabiliriz tartışıyoruz. bu sayede de getiri sağlayabilecek şeyler ortaya çıkaracağız. kadıköyde kartpostal satalım dedim, düşünülüyor.
  ... noitjo
 8. 8.
  Sadece moderatöre "Allah kolaylık versin!" dememe sebep olacak yazı silme gerekçesidir. Sol çerçeveye şöyle bir göz atıldığında yarısından çoğunun silinmesi icap ettiğinden kendilerinin işleri bir hayli meşakatli olacaktır. Umarız moderasyonun bu titizliği devam eder.
  1 ... aura
 9. 9.
  efendim şimdi en büyük soru geliyor: peki bu başlığın sözlüğe getiri ne?

  yaa yaa
  1 ... dopdop