bugün

yazarların bu konuyla ilgilendiğini gösteren ama bazı sözlük kullanıcılarını bir süre sonra bayabilecek * durum. ayrıca yanlış anlaşılmalara sebep olacak entryler girip bilmeyenleri yanılgıya düşürmemek için dikkatli olmak gerekir *
(bkz: sozluge ekonomik terimler girilmesi)
(bkz: sozluge cografi terimler girilmesi)
(bkz: sozluge tarihsel terimler girilmesi)
(bkz: sozluge matematik terimleri girilmesi)
(bkz: sozluge edebi terimler girilmesi)
(bkz: sozluge felsefi terimler girilmesi)
(bkz: sozluge pazarlama terimleri girilmesi)
(bkz: sozluge yonetim terimleri girilmesi)
.
.
.
.
(bkz: sözlükte sürekli geyik yapmak)
gercek bir bilgi kaynagi olmak istiyorsak acilmasi yararli olan basliklardir.
beni fen'den soguttugu gibi sözlüktende sogutabilecek baslıklar..
biyolojiyi hic sevmem, lise hayatim boyunca nefret ettigim tek fen dersiydi. hep zar-zor gectim, gelen hocalarin hepsiyle de takistim. amma velakin, adina sözlük dedigimiz bir internet ortaminin her türden bilgiye acik olmasi gerektigine inaniyorum. internetteki sözlüklerin özelligi, diger internet sitelerinden ayrilan özelligi de bu zaten. icinde her seyin olmasi. nasil bir mühendis matematik, fizik vs. konularini tasiyorsa, biyolojici de tarihci de siyaset-bilimci de kendi alaninda bildiklerini yazsin. müzikle ilgilenen bildiklerini yazsin, sanatin herhangi bir daliyla ilgilenen de keza.
lisede tm* bölümü okumuş öğrencilerin asla entry giremeyecekleri başlıklardır..**
okumak istemeyenin zorla okumasının gerekmediği türden terimlerdir.es geçebilirsiniz.sadece geyik okumak isteyenler ve yazmak isteyenler için ayrı bölüm açılsın kampanyasıda başlatabilirsiniz.
(bkz: sozlukteki biyolojik terimler)
yapılması gereken harekettir * doğru ve dikkatli bir şekilde entry girmek gerekir *
sozluk yazarlarin biyoloji okumasina dayanabilir.tebrik edilesi yazarlardir.
sözlüğün genel kültür denizine dönüşmesinde katkıda bulunulacak başlıkların açılması durumu.
güncel Önemli Başlıklar