bugün

efendim bir spor salonuna gidiyorsunuzdur. bir sürü farklı insanla tanışıyor ve hasbihal ediyorsunuzdur. ama bir gün gelir ve öyle biriyle tanışırsınız ki soyunma odasında giyinirken veya soyunurken cinsel organını ortalıkta sallay sallaya dolaşmaktan hiç çekinmez. siz giyinip soyunurken aman kıçım başım gözükmesin kaygısındayken bu arkadaşımız havluyu bir kenara atıp hayvan gibi giyinip soyunur. onun adına utanmışsınızdır. kendiniz böyle bir şey yapmış olsanız ne kadar utanacağınızı düşünür ve başkalarına anlatır veya sözlüğe başlık açarsınız. insanların neden cinsel organlarının neden bu kadar kolaylıkla sergilendiğini ve özel olarak kabul edilmediğini düşünür. özel olanı bu kadar genelleştirmenin insanın cinsel hayatına nasıl bir etkide bulunacağını düşünürsünüz ve insanı cinsellikten soğutacağı kararına varırsınız. Veya çoktan bir soğumuşluk vardır, kimbilir!
eger hatun kişiyse. insanın dilinden anlayan hayvandır. ( başlıga göre hayvan )
teşhirci bir yapıya sahip insandır.
(bkz: annem göster ama elletme dedi)
soyunma odasındaki güruh sünnetsiz gavurlardan oluşuyorsa, her iki kişiden biri hayvandır diyebiliriz. ayrıca, ben zenciyi film hilesi sanıyordum olm, o ne lan öyle!