1. 1.
  “Erdoğan’ın yerine en çok bağırıp çağıran geçecek” dediler buna o günden beri böyle...
  5 ... mavi huydur bizde
 2. 2.
  aslında bu adam bu toprakların özü..

  hepimizde var olan bir parçayı temsil ediyor..

  ne olursa olsun kendini düşünmek ve haklı çıkarmak..

  eh tabii bağırıp çağıracak, sığlığın ağababasını yapacak ki eğrisi-doğrusu sorgulanmasın..

  edit: yine primler primler amk.. 15 yaşında ergen hareketleri..
  3 -2 ... artificialhuman
 3. 3.
  adam soylu.

  (?)
  1 -1 ... alpertunna
 4. 4.
  Dilini kullanmayı bilmiyor.
  ... bay efendi
 5. 5.
  elbet bır vatansever ve tarafsız olarak soylunun tarafındayım bu konuda. fakat ortaya arguman sunmadan sunsa bıle avazı çıktığı kadar bağırması son derece ıtıcı geldı. efendı ol ama bağırmak yerıne argumanlarınla sustur karsındakını.
  1 -1 ... iskit saka fatih
 6. 6.
  Aynen kanka ya ayıp etti bu konuda bence de.
  ... calcio
 7. 7.
  Aktif politikayı takip etmiyorum. Bana göre takip edecek bir politik ortam da yok. Önemli olan fikirler. Bugünün ikliminde fikirler yok çünkü ötekiler yok. Neyse bu başka bir konu.

  Bahsi geçen şahsı tanımam ama söylemekte olduklarına genel olarak aşinayım. Siyaset elbette nabza göre şerbet verme işi ama dün kara dediğine bugün ak demek benim ahlak anlayışımla terbiyesizlik. Terbiyesiz olanları siyaseten dinlemenin de anlamı yok. Eski parti genel başkanı olup koltuk makam mevki vadiyle ya da.ikridara ortak edeceğiz sizi denilerek saf değiştiren politikacılar zaten dinlenecek bir şey söylemiyor. Sayın cumhurbaşkanı sevin sevmeyin ama en başından beri böyle bir insandı. Milli görüş gömleğini hiç çıkarmadı.
  ... sassanach
 8. 8.
  Bu adamın esip gürlemesinden rahatsızlık duyanda art niyet ararım ben. Siyaset bir yana terörle mücadele bir yana. Yıllardır terör yanlılarının mecliste cirit atmasına eyvallah bu adamın esip gürlemesine kem küm. Yok öyle dünya.
  1 -1 ... alfa laval
 9. 9.
  Evet bazılarının dediği gibi Yaptığı şey kabadayılık değil düpedüz yalamalıktır. Kendi fikirleri için bağırıp çağıran biri değil lideri öyle söylediği için bağırıp çağıran biri olunca kabadayılık falan olmaz.

  Bugün soylu nun kendini yırttığı harhangi bir konuda erdoğan "abc konusunda hata yaptık kandırıldık" vesaire dese anında çark eder. Hdp li vekil ile akp li vekil arasındaki fark biri imralıya diğeri saraya endekslidir.

  Ek: ha bu soytarılık üzerine "ama onlar hedapeli tabisi akp vekilinden yana olcam" diyenlerde fikri iktidarsızlığa kapılmış kandırılması ve sömürülmesi çok kolay olan şahsiyetlerdir. ikna olmanız bu kadar basit.
  5 ... kurtcebe noyan