1. 1.
    süleyman soylu'nun twittter'daki paylaşımına hakaret içerikli yorum yazdığı gerekçesiyle gözaltına alınan ve kamu görevlisine hakaret suçundan sevk edildiği hakimlikçe adli kontrol tedbiriyle serbest bırakılan adam nöbetçi sulh ceza hakimliği tarafından  cumhurbaşkanına hakaret  suçundan tutuklanmış.

https://www.hurriyet.com....etten-tutuklandi-41722264
    ... manyak olmaya karar verdim
  2. 2.
    iyi olmuş.
    ... solaref
  3. 3.
    haklı bir eylemdir.
    -1 ... kuman
  4. 4.
    farklı suçlar oldukları için gayet hukuka uygun bir tedbir uygulanmış. ama ben yine de tutukluluğa karşıyım.
    ... ardiem
  5. 5.
    demokratik söylem özgürlüğünün olmaması durumudur. halk devlet büyüklerine istediğini söyleyebilir.

halkından bu kadar korkan bir yönetici takıma gelmez bu ülkeye bir daha.

amerika'da robert de niro "FUCK TRUMP" diye bağırdı canlı yayında. trump da "boks filmlerinde kafasına çok darbe aldığı için ne dediğini bilmiyor "ded.

budur demokrasi. düşünebiliyor musunuz trump'ın bunu ciddiye alıp dava açtığını.

bizimkiler kendi vatandaşına düşman.
    2 -1 ... cumshot on the face
  6. 6.
    ihtimal vermiyorum ama Oradan da yırtsa, başka birine hakaretten alırlar.
    Bu saatten sonra peşini bırakmazlar yani. Taa çocukken bakkala sövmüşsün derler gene peşine düşerler.

Hukuk zaten çorba olmuş. Bir ülkedeki adalet anlayışından adalet bakanı da şüphe duyuyor, sitem ediyorsa sen daha ne beklersin ki oradan.
    ... yani herhalde sanirim galiba