1. 1.
    istisnasız hepsi zengindirler. Ben hiç asgari ücretle çalışan ve soyadı bilmem ne oğlu ile biten insan görmedim.
    3 -1 ... luvi
  2. 2.
    Dolayısıyla çalıp çırpmayla işi olmaz.
    2 -4 ... lipsos
  3. 3.
    bizim buralarda 2 tane fakir ( kötü manada değil işçi bizim gibi zengin değil yani ) var soy ismi oğlu olarak biten. bir tanesi fasfakir hatta. bunlar istisna demek ki.
    6 -2 ... mel mel bakan gibson
  4. 4.
    Çoğu türk ve müslüman değildir.soyadı kanunuyla türk gibi görünmek için oğlu soyadı alan kripto ermeni,yahudi ve rumlardır. Cumhuriyetin ilanından beri para,makam siyaset,yönetim hep bunlarda olmuştur. Son 30 senedir yönetim bu ülkenin evlatlarına geçmeye başladığı için azmışlardır.'her şey çok güzel olacak'sloganı kendi adamlarına verilen şifredir.
    Bunlar yerine göre sağcı,solcu,dindar,dinsiz,açık,kapalı olabilirler. Münafık oldukları için bunlara her yol mübahtır.
    33 dereceli müslüman görünümlü mason bu ülkede 6 defa gidip 7 defa geldi. Son gittiği yerden dönüş olmadığı için gelemedi.
    3 -8 ... aboskal
  5. 5.
    çoğunun zengin olmasının sebebi, bu soyadını alırken soylu ailelerinin soyadını almalarıdır. soyadı kanunu çıkarken herkes soyisim seçti. bu oğlu uzantılı soyisimlerini seçen de o bölgenin köklü aileleri olduğu için oğlu diye soyadı seçtiler. e köklü aileden gelen adam da zengin olsun bi zahmet. istisnaları da vardır.
    1 ... masklavi
  6. 6.
    türktür. yunan olsaydı soyadı oglou olarak bitecek insandı.

papazoglou
    mitroglou
    perperoglou

gibi.
    4 ... confi
  7. 7.
    izlanda kadrosunun tümü herifçioğlu.
    1 ... rockonbaby
  8. 8.
    https://www.youtube.com/watch?v=4OHhcUtuTRA+

lan yine ifşalandık, şimdi nasıl saklayacağım dedemin asıl adının hector Christopoulos olduğunu.

Edit: diğer dedem de Sabetaycı kayıtlarda Abuzer Kömürcü diye geçiyor ama gerçek ismi Moshia israel
    1 ... count of monte cristo
  9. 9.
    istisnasız hepsi zengin değildir.
    1 -1 ... toujours pur
  10. 10.
    Bayanlarda dumura uğradım soyismidir.
    2 ... mlh73