1. 1.
  south park'ın 1999 yılında çekilmiş uzun metrajlı hali. filmdeki saddam hüseyin ile şeytanın aşkı dillere destan. ayrıca biraz müzikal havasında olduğu içinde süper şarkılar barındırıyor.

  --spoiler--
  Terrance ve Phillip'in* Asses of Fire filmdeki küfürleri yüzünden amerikan anneleri kanada'ya karşı kampanya başlatırlar. bu sırada amerika Terrance ve Phillip'i tutuklayınca kanada ve amerika savaş ilan ederler. amerika Terrance ve Phillip'i idam etmek ister. şeytanın ise yeryüzüne çıkması için bütün kehanetler gerçekleşmiş sadece iki kanadalının öldürülmesi kalmıştır.
  --spoiler--
  1 ... zall
 2. 2.
  Adı South soyadı Park olan porno yıldızının yeni filmininin ismi. Türkçesi şu şekildedir; Saut Park daha kalın daha uzun ve sünnetsiz.
  2 -1 ... honour
 3. 3.
  özellikle şeytan ve saddam hüseyin'in eşcinsel olmaları, şeytan'ın saddam'a aşık olduğu fakat saddam'ın sadece sex istemesi gibi sahneleri ve uncle fucker şarkısıyla yaran; amerika, paris hilton, bill gates, cennet-cehennem ve her zamanki gibi kanadalılar'la bol bol gülmek için mutlaka izlenmesi gereken film.

  http://www.imdb.com/title/tt0158983/
  ... fth
 4. 4.
  South Park'ın 2001 yapımı sinema filmi.Türkiye'de bulunması zor olmasına rağmen Kenny'nin kapişonunu açtığı ilk ve tek yerdir yazılanlara göre kocaman gözleri ve ağzından başta hiç bir detaya sahip olmayan sade bir yüzü vardır.Saddam'ın Satanla birlikteliği ise dikkat çeker bu filmde..
  ... turkcekarakter
 5. 5.
  abd'nin kanada'ya savaş açmasını konu edinen, yer yer son derece absürd detayları ile kırıp geçiren, bilindik south park çizgisinde, uzun metraj sinema filmidir. saddam hüseyin'in şeytan ile sadece seks temelli bir ilişki yaşaması, kanada'lıların hepsinin aynı tip karakterler olarak betimlenmesi, çocukları oluşturduğu örgütün savaşı önlemeye çalışması gibi ilginç ve son derece komik konuları içeriğinde barındırmaktadır.

  -spoiler-

  filmin sonunda, kenny'nin kapişonunun açılması ile simasını görebilmekteyiz. kendisi sarışın, kısa saçlı ve kocaman gözlü bir çocukmuş, biz de öğrendik ve rahatladık. ayrıca, anlaşılır kelimelerle kurduğu birkaç cümle de izleyenleri son derece mesut ve bahtiyar etmiştir. *

  -spoiler-
  1 ... insomniac
 6. 6.
  tüm zamanların en çok küfür edilen filmidir.
  2 ... kezzap
 7. 7.
  sıradan bir bölümün her zamanki gibi işleri karıştırarak büyümesidir, ama bi kaç fazlalığı vardır yani efektler, müzikler hatta özelikle müzikler şahanedir.
  (bkz: unclefucker)
  (bkz: kyle s mom is a bitch)
  1 ... venividivici
 8. 8.
  $eytan ve tokmakcisi saddamin diyaloglarinin koparttiği filmdir.
  -saddam neden sürekli benimle arkamdan sevişmek istiyorsun.?yoksa birisini mi hayal ediyosun?
  -Hadi ama kocaman kirmizi bir kıçın var başka ne sebebi olabilir hayatim. seni seviyorum
  işiklar kapanir ve flick flick ses efektleri gelinir.

  (bkz: skajdakls)
  1 ... grunge
 9. 9.
  --- spoiler ---
  stan: but, wendy, what about gregory?
  wendy: oh stan, i never really cared for gregory.
  stan: you didn't?
  wendy: no, dude, fuck gregory. fuck him right in the ear.
  stan: yay, thank you, clitoris.
  --- spoiler ---
  1 ... hayrunnisa gibbons
 10. 10.
  baslardaki f word sahnesi gulme krizlerine vesiledir. hatta bu sahnenin youtube'da remixini de yapmislar.
  https://video.uludagsozluk.com/v/suck-my-balls-9521/

  ... ben hep 17 yasindayim