1. 1.
  sosyalizm yükselmemektedir, sosyalizm doğru zamanı beklemektedir. tarihte hep doğru bir adımla sistemler değişmiştir, feodalizm topun buluşuyla yok olmuştur, imparatorluklar halkların kendini yönetme isteği ile yıkılmıştır, tek bir şey sistem değiştirmiştir, kapitalizm de tek bir noktayla yıkılıp yerini sosyalizme bırakacaktır.
  -2 ... godspeed you black emperor
 2. 2.
  amk yıllardır yüksele yükseleye elde avuçta kalmamıştır.bizim sosyalistlere sorsan her daim yükseliştedir. onlar sosyalizm yükseliyor dedikçe dunya da bir sosyalist devlet cokuyor.
  1 ... yan cizdim
 3. 3.
  Sadece türkiye'de olan ama önlenebilecek olan yükseliştir.

  21. Yüzyıl rekabeti ile akıllı davranan bütün devletlerde ve milletlerde milliyetçilik yükselirken, bizim pek marjinal ergenlerimiz 20. Yüzyıl kafasında kalmaya inat etmektedir.

  Şu an rusya'da bile 100 milyonu geçik seçmenden %10 oy alan nasyonal sosyalist bir parti var be hey dürzü.
  -1 ... africa must wake up
 4. 4.
  türkiye'de sosyalizmin yükseliği asla kimseyi korkutmaz.her rejimde birazcık sosyalizmin mayası da mutlak bulunmalıdır. sosyalizm korkutucu birşey değil ki insanlar korksun. bu bizim dangalak solcuların önyargısıdır.. bilakis iyi bir sosyalist parti her zaman ülkenin faydasınadır. korkulan, sosyalizmi iyi tanımlıyamayan ve uyguluyamayan insanların mevcudiyetidir..bugün avrupa'yı yöneten partilerin çoğu sosyalisttir. bunlar ülkelerine çok şey kazandırdılar..birde kuzey kore'ye bakalım. orda da sosyalizm vardır. kime sevdirebilirsiniz ki orda yaşanan sosyaliz mi.
  ... tarikbedri