1. 1.
  Sırf gezi parkınada böyle tipler illet oldu diye ümidimi kesmiştim.

  He amk bayrak sallayıp, özgürlük işareti yapınca kızlar şelale gibi akıcak.
  -1 ... nihilistefan
 2. 2.
  Kardeşim yalan mı şimdi amk.
  2 -1 ... icerdemelek
 3. 3.
  ne alakası var amk. sırf siyasi görüşüm yüzünden bir kız benden etkilenecekse de siktirsin gitsin, o ne amk. hatta burdaki kanının aksine genelde kapitalist olanlar ve o kapitalist düzende aristokrat sınıfındaki insanlar kız kaldırırlar benim bildiğim.

  odtü mezunu biri olarak birçok solcu gördüm, tanıdım. yobazlar kadar gerizekalı olanları var içlerinde, çok net söyleyebilirim bunu. hazırlıktan kütüphaneye doğru giden yolda solcular bir barikat gibi bişi kurmuşlardı, güya okul kimliğiyle yurtlara girişi protesto ediyolardı. okul kimliğini göster, anca öyle burdan geçiririz seni gibisinden bir eylem yaptılar, eylemi anlamayıp, "göstereyim de uğraşmayayım daha bunlarla" kafasını yaşayıp ciddi ciddi kimliğini çıkarıp gösteren çocukları kenara çekip öyle bir dövüyolardı ki, soldan sosyalizmden falan soğursun. işte bu orospu çocukları gibi "her sike karşıyım" diye diye bir kız bu aptallardan etkilenebiliyorsa, kız gerizekalıdır.

  gerçekten gözlemlersen genel odtü solcusunu : "dinlemekten midesi bulandığı halde kendilerini zorlayarak dinledikleri ve fizik bölümünün önünde çektiği masada sesini sonuna kadar açtıkları grup yorum şarkısı, özentiyle yaz aylarında dahi giyilen parka, bakımsızlık, saçın sakalın birbirine girmesi, her sohbette sana sovyet rusyadaki hayatın güzelliğini övmeleri (babam 2 yıl sovyet rusyada görev yapmış atatürkçü bir askerdir bu arada. ne kadar boktan bir rejim olduğunu ondan defalarca dinlemiş biri olarak gülmemek elde değil.), karl marxlar, nietzcheler bla bla... erkeğim ama şöyle yazdıktan sonra ülkücüler daha seksi gelmeye
  başlamadı değil...
  -2 ... evil panda
 4. 4.
  sen rahat ol kardeş biz sosyalist kızlar olarak bunları yemiyoruz zaten ama sizin asenalarınız nedense bizden daha fazla ilgi gösteriyor solcu erkeklere. siz az sığır olun da kızlarınız sola kaymasın. sizin kuyruk acınızın bu olduğunu gayet iyi biliyoruz.
  3 ... napakyanii
 5. 4.
  asıl trend islami oluşumlar altında türbanlı - hacılı güruhta, siz çok yanlış azınlığın peşinden gitmişsiniz, minimum 15 milyon potansiyel üyesi var amk bu oluşumun.
  2 ... oyeskamonbeybi
 6. 5.
  bedreddin nickine sahip biri olarak fazla konuşmak istemiyorum.*
  1 ... bedreddin