1. 1.
  Evet efendim sosyalistlerin güzel insanlar olmalarıdır. Çevreci ve doğasever haksızlık karşısında susmayan. Hayvan haklarına sahip çıkan.
  Gerçeğin ta kendileridir.
  3 -4 ... tarkan filmindeki ahtapot
 2. 2.
  sosyalistlerin güzel insanlar olmaları
  sosyalistlerin güzel insanlar olmaları
  1 -3 ... alpertunna
 3. 3.
  Irkçıların katliamları etmez evet türkiyede geziye laf edip devlet devlet deyip haksızlığı alkışlayıp başka yerlerdeki devlet terörünü eleştirmek acayip yazık bunlar bein taşıdığını sanıyor.
  -2 ... tarkan filmindeki ahtapot
 4. 4.
  Dünya üzerinde tek bunlar çevreci, hayvan dostu ya amınakoyim, bitiyorum şu triplerine. Iki kedi sahibiyim biri doğuştan sakat, üç senedir gözüm gibi bakıyorum ikisine de. Tüm hayatım sokak hayvanları ile ilgilenmekle geçti. Ne çevremi kirletirim ne sokağımı pisletirim, sigara içmiyorum bişey yapmıyorum. Allahına kadar da sosyalizm karşıtı bir herifim.

  Çevreyi düşünen, hayvanları seven sadece bu sosyalist, azınlıkçı, eşcinsel tayfa olabilir. Başka kimse sevemez çevreyi falan. Bunlar hariç herkes orman katili.

  Embesil midir nedir aq.
  4 -2 ... kah ve otesi
 5. 5.
  (bkz: adolf hitler) Allah'ın en güzel kuluydu.
  -1 ... mumbarsever01
 6. 6.
  güzellik hep az olandır ve bu doğrudur.
  1 ... undergroundy
 7. 7.
  hiç bir sapıklık ve tecavüz olayında adı geçmeyen grup. Olum onların ki kalkmıyor diye geyik bile duymuştum.

  Adam gibi adamlar güzelden yana ne varsa bunlar da babamdan bilirim. 33 yıldır aynı yerde otururuz. hiç değişmeyen bir takdir duygusuyla babamı ziyaret ederler .
  2 -1 ... monsterman34
 8. 8.
  Feministler sağolsun bütün "ist"lere karşı temkinliyim. Türk milleti gibi gerizekalı bir topluluk her ideolojinin içine edebilir. Gerçi tüm insanlık için geçerli bu.
  1 ... 56789
 9. 9.
  sosyalistlikle bağlantısı olmadığını düşündüğüm önermedir. insanın içinde olmayan karşına çıkmazmış. eline bir şey geçecek olsa, oradan bi çıkarı olsa sosyalisti de kapitalisti de narsisti de fetöcüsü de kuruturdu o gölü. iyi insanlar kim olursa olsun, neye hizmet ederse etsin iyi insandır.
  ... casusbelli
 10. 10.
  Güzel insan tanimini fizik güzelligi olarak alirsak; yanliş genellemedir. Sosyalist deyince aklima saçı sakalı bakımsız, salaş, yapağalı, pis kokan, ulusal lisan yerine sive ile konusan comar bir kitle geliyor.

  Kalp güzelliği desen; o da yok. En nihayetinde binlerce kisisinin öldürülup yüzbinlercesinin sürgüne yollandiği bir diktatörluğü savunuyorlar (peki bundan sosyalistlerin haberi var mi?)

  Doga sevgisi falan zaten hak getire. Bu cevre, yesiller siyaseti falan sol ideolojide 3-5 yillik seyler. Dogamizi koruyalim arkadaslar siyasetini dunya konjokturune naziler eklemistir ek bilgi olarak ekleyim genc dimaglar faidalansin.
  -1 ... gaspirali