1. 1.
    Bir çok bilim ve ilim adamı tarafından araştırılmış, onanmış maalesef toplumda yaralar açılmasın diye gizlenmiş bir gerçeklik. Artık açıklamanın zamanı geldi peder! istavroz çıkar ve günahların için isa'ya yalvar. Ben ölümlü bir yabgu olarak anüsünü küskülemeye devam edeceğim ve sana asla merhamet göstermeyeceğim. Peder nereden gelmişse aklıma neyse konumuza dönelim.

Sosyalist erkekler bilindiği üzere, tembel, erklikten uzak, toplum içinde kendine yer bulamamış, sıradan ve plan yapmayı seven insanlardır. Bütün bu özelliklerin gizli eşcinsellerde de bulunması kesinlikle tesadüf eseri değil. Halk içinde itibar görmeyen bu lavuklar "biz halkların eşitliğini istiyoruz", "emek", "adalet" vs.. gibi ancak vurdurmaya meyilli gizli eşcinsellerin kullandığı dili kullanmaktan zerre miktar hâyâ etmezler. Sebebini söylemeye gerek dahi duymuyorum.

Bu arizona erken boşalan kertenkele kuyruklarının söylemlerinin tam tersine boş boş konuşmak, çay içip yaz aylarında dahi yeşil parka ile dolaşmaktan başka işleri yoktur. Kollektif kullanım konusunda ise öyle bir aşmışlardır ki, donları dahil kaşıklarını ve diş fırçalarını dahi kollektif kullanmaktadırlar. insan Pisliğin bu kadarına "pes yahu azizim" demekten başka bir kelime bulamıyor.

Sosyalist erkeklerin kadınları konusundaki genişliğini burada anlatmaya terbiyem müsaade etmemekle birlikte "one nigth stand" yaptığım kadınların hemen hepsinin sevgilisi ya da eşinin sosyalist olduğunu açıklamakta bir sakınca görmüyorum. Kadınına sahip çıkamayan bir erkeğin erkeğim diye gezmesi tam bir kahpeliktir.

Zaten üniversite okuyan hemen herkes bilir ki, bir kaç tane ülkücü genç onlarca sosyalist genci ters kademeli olarak hoplatmaktadır.

izmir konusuna girmiyorum bile...

freeze you later
    1 -1 ... absolute zero