bugün

O barda bu barda buluşulacağına, yazarımız orfozun fikri gibi çocuk esirgeme kurumu, lösev gibi kurumları ziyaret zirvesi yapılırsa hem daha anlamlı olur hem de sevap points kazanırız lan.

Şaka bir yana, hediyesiz gelmek de yasak olsun mesela.

Tabi istanbul için konuşuyorum ben. Ankara veya diğer illerde de yazarlar kendi aralarında toplanabilirler.

Katılımın çok olacağını düşünmesem de 5-6 kişi bile onları mutlu etmeye yeter. Düşünsenize müthiş olur!

Belki kimsesizlere kitap okuruz, ya da bir balon da onların yüzünü güldürür. Temiz, az kullanılmış küçük kıyafet de bulabiliriz kardeşlerimizden ordan burdan.

Hem belki haberimizi bile yaparlar ahahah.

Neyse, ben ilgilenmeye çalışacağım bununla fakat deneyimli arkadaşlar varsa yardımcı olursa süper olur.

Up lütfen. Bence yapabiliriz!
Yüzümü kara çıkartmayın ey ahali.

Edit: arkadaşlar istanbuldan (büyük harflerle) kesin gelebilecekler, gerçekten istekliler bana mesaj atsın lütfen.
Desteklenmesi gereken zirve.iki-üç kişi bile olsa yüzleri gülümsetmeye yeter.
ankarada böyle bir proje yapalım diyen olursa bana ulaşsın, yapalım.
eğer gerçekten talep olursa çocuk esirgeme kurumu ile görüşüp çocukları ziyaret etmek için uygun bir zaman ayarlayabilirim.
Öncelik kızlarda kızlar gelsin erkekler gelmese de olur.
Fall love the white rabbit bunu takip etti, mükemmel bir fikir olmuş.
desteklediğim ancak gidilecek kurumlarla önceden haberleşmeden gitmemeniz gerekitiğini anımsatmak istediğim proje... bazıları gelmeyin, bazıları yiyecek getirmeyin bazıları oyuncak getirmeyin diyebilir. ne diyorlarsa onu yapın. mesela gelmeyin dediklerinde gitmeyin muhtemelen bir önceki ziyaret sonrası, orada çocuklar duygusal bir travma geçirmiş olabilir.
2-3 güne istekliler toplanınca müsaitlik durumu konuşulması ve kurumlarla iletişime geçilmesi planlanan zirve.
Mersin'de de böyle bir şey bekliyoruz.
hediyesiz de gelebilinen zirvedir. Oyuncak ve hediyeler için gerekli bütçe ayarlamıştır. 23 nisan yaklaşıyor. gelin çocukla çocuk olalım!
Yaz yaz.

Çocuk esirgeme olur, darülaceze olur, hayvan barınağı olur.