1. 1.
  tabiki de bir elf kızıdır,sanal bir dünyada yaşar. Cinsiyet eşitsizliğini her türlü alanda kullanır, demagoji sever, araştırmayı sevmez ama google lamayı sever, hiç ibr enstrüman çalmaz, bir entellektüel birikimi yoktur, hobisi yoktur, eğitimi tabiki de yoktur, izlediği kendisine benzeyen dizi sektöründeki kendi algılarına ve toplumuna göre ideal addetiği erkeğin gelmesini ve onu taşımasını bekler hayatı boyunca (-spoiler- bulsa bile o erkekten dayak yer ve mütemadiyen sağda solda ağlar- spoiler-), kendini taşıtmayı sever, ayaklarının üstünde durmak ona göre enayiliktir çünkü, sürekli aşk arar gerçek hayattan kopuktur, ince bir ilkokul seviyesi okuma kitabı verseniz eline yeterli sürede okuyup adam gibi anlatamaz ,akıl ve vicdanın ; gelişme ve ilerlemenin düşmanı, kültür emperyalizminin sonucudur, çıkarcıdır, oportünistir.
  bunun bir örneğiyle tekrar ilişki yaşamayı düşünmüyorum.
  -1 ... speedydoctor
 2. 2.
  Vurduruyordur.

  Peşin edit: entry başlığı tanımlamaktadır.

  sosyal pragmatik seksüel oportünist cahil kız vurduruyordur.
  -1 ... ershan kuneri
 3. 3.
  Kadınlar erkekler gibi değil. Kadınlar ellerinde olan bir şeyi elde etmek için neden uğraşşın ki , erkekler güç elde etmedikleri sürece değer taşımazken bir kadın sadece kadın olduğu için bir değerdir. Bu pragmatik bir bakış açısı olarak görülebilir ama doğa bizi böyle yaratmış. Yanı durumu ne kadar erken kabul edip eyleme geçerseniz o kadar mutlu olma imkanınız var.

  Alfa falan olun demiyorum. Sadece bir konuda bir şey olun ki kendinizi pazarlama imkanınız olsun. Sizin pazarlayabileceğiniz bir şeyiniz yoksa bir kadın da sizi satamaz. Satamayacagi adamı da istemez.

  Yakışıklı değil ama sempatik veya akıllı değil ama efendi ... gibi. Bir ederiniz olsun.
  1 ... sassanach