bugün

Bir çeşit görgüsüzlüktür.
Bazı açların hasbelkader karın doyurduktan sonra içine düştükleri ruh hali sonucunda oluşan eylem.
Görgüsüzlüğün dibidirler.
http://inciswf.com/neay%C4%B1p%C5%9Fey.swf
Hiç onaylamadığım görgüsüzlük çeşidi.

insanlar keyiflerinin yerinde olduğunu, mutlu olduğunu, güzel hayatlarını kanıtlamak zorunda hissediyor farkında mısınız? hatta bunu yapmayanlar pişmanlık duyuyor.

mesela adamın teki tatilden fotoğraf atıyor, hemen pişman oluyorsunuz belki de, lan o kadar güzel otele gittik hiç aklımıza gelmedi bi fotoğraf çekip twitterda paylaşmak, elemana bak gitmiş hemen yapıştırdı fotoğrafı falan diyorsunuz belki? ama merak etmeyin, siz hayattan keyif almasını biliyorsunuz demek ki

o başkalarına kanıtlamak için yaşıyor, siz kendiniz için, sorun yok, her şey yolunda yani...
altına "allah olmayanlara da versin" yazan dingiller de vardır ki evlerden ırak.

kanas alıp bunlar pc başında gömmek istiyorum amk.
ben de dusunuyorum neden kilo aliyorum bu kadar... sokuyorlar bilincaltimiza tabi, varimi yogumu yemege yatiriyorum.
Hayır bir kadın tanıyorum.hava civa için olamaz 40 yaşında.zengin olduğunu herkes biliyor zaten.face'de paylaşıyor.kadının işi gücü yok pastalar börekler yapıyor ayy o misafirimle akşam yemeği oğluşumla kahvaltı yazıp masayı paylaşıyor.Açsan kadının profiline girmeyeceksin arkadaş.o da farklı tip arkadaşlar.
altına da kurağğğbiyyyeee diye yazan mallar da var. malca eylemdir. bunu yapanların çoğu kızdır.
güncel Önemli Başlıklar