1. 1.
  (bkz: burkuk surat)

  hofff!!! "olay yaratan" dediyime bakınmayın nonoşlar! bildiyiniz fiyasko aslına bakınırsanız! lakin, binlerce beyeni alması benim tepkime koymamın nedeni! kızgın emoji ekledim tabe, hemancecik!

  neymiş efandım; ışıklı başkanımız istanbulun bir köyüne gitmiş. "dileyin benden ne dilerseniz" demiş muhtara, muhtarda köyümüzün iki eksiyi var", birinçisi "doktorumuz yok efandım" demiş.

  ışıklı başkanımız davranmış cep telefonuna heman. biriylen konuşmuş ve muhtara dönerek "o iş tamam" diyerek telefonu kapatmış! akabisinde ise, "ikinci eksiyiniz nedir" demiş!

  muhtarda durur mu yabıştırmış heman cevabı, "ikinci eksiyimiz köyümüzde hiçbir telefon çekmez" demiş. burda gülüceksiniz işte, hesapta ama!

  yav ne kadan basit deyil mi, saşmalık yane! lan istanbul da köy mü var ki bu bir, ışıklı başkanımız uydu cep teli kullanıyor buda iki (buda derken heykel olanı deyil çomar, olay yane). her yerden çekim yapabiliyor, marstan bilene!

  hıh, basitler! akıllarınca espiri yabmışlar ayol! buyrun sizde okuyun nonoşlar! okuyun, okuyun ki yaboz mizahına şayit olun!

  sosyal medyada olay yaratan ekrem imamoğlu fıkrası
  7 -8 ... iyesta sert
 2. 2.
  Bir gün, eko bakmış karşıdan Nasrettin Hoca geliyor. Ama o da ne, Nasrettin Hoca eşeğin ters binmiş. Eko hemen, hocam bu ne demiş. Hoca da arkadan gelen tehlikeleri görmek için demiş. Eko da hocam ya tehlike önden gelirse demiş. Hoca da, evladım onu eşek de görür, sen de görürsün demiş.

  Bitti. Bu kadar.
  2 -1 ... tea man
 3. 3.
  Kahkaha pornosu.
  2 -1 ... dont stop believing
 4. 4.
  Sol frame de görünmeyen fıkradır.

  Telofonu sallasam çıkar mı acaba?
  2 ... tea man
 5. 5.
  (bkz: götüm güldü ben de gülmüş sayıldım)

  bu fıkra 3 gün önce cemal enginyurt için anlatıldı. biraz yaratıcı olsanız da kopye çekmeseniz.
  5 ... teflon
 6. 6.
  Buna gülen var mı cidden kendi iradesiyle ?
  2 ... xyadhos