bugün

Talebe göre arzda bulunan kişilerdir. Malumdur ki ; üniformanın kızlarda bir cazibesi vardır. Örnek: asker, polis, hakim-savcı...
abi üniforma olsun yeter hemen kızlar açmış bekliyor .
Sonra sokaklar niye güvensiz telefondan başlarını kaldırıp görevlerini icra etseler sorun çıkmicak ülkenin en büyük sorunu bu işte kimse kendi görevini yapmaz ya kafalarına göre takılırlar yada başka mevzuları karıştırır siyaset yapar tepedekileri yalarlar..

edit: görevini layığıyla yerine getiren tüm polislerimizi tenzih ederim söz meclisten içeri..
her şeye bir kulp bulan işsiz düz adamlara dert olmuş polislerdir. bi de twitter ota boka "böyle düşüyor mu" diye yazan gavat kaynıyo asıl yazık bunlara amk. gitsin bildiği yöntemle sosyalleşsin insanlar, neden götüne kılıç giriyormuş gibi tepki veriyorsun?
polis namus koruyacağına namus kovalıyor demektir.
ülkede polis olma kriterleriyle çöpçü olma kriterlerinin aynı seviyede olmasının sonucu olan durumdur.

(bkz: sokak bekçileri)
O üniformaya gelecek eş haftasonu memur toplantısında iş arkadaşına vereceği için iyi bir eş bulma yöntemi olmadığı kesin. Bu kafadaki bir kaşardan her üniformalıya vermesi beklenebilir.
En büyük başarısı bitirdiği mutfak takımı olan güruhun hayallerini süslerler.
Genelde instagram profilleri herkese açıktır ve forma üstlerinde yokken bir şeye benzemediklerini düşündüklerinden olsa gerek sivil tek bir fotoğrafları yoktur.

Liseden bir arkadaşım da polis olmuştu. Sosyal medyadan kaldırdığı kız gelmiş bana teee 9. Sınıfta beğendiğim bir fotoğraf için "kimsin, ben senin gibi polis meraklısı kızları iyi tanırım" demişti aq. Babası emniyet müdürüymüş de yakında nişan yapacaklarmış, beni de okulumdan attiracakmiş puhahaah.

Paylarına düşen kızların gram zekası yok. Bırakın boklarinda boğulsunlar.
Tespitin dibinin dibi.

Yani bunu fark etmek için şöyle bir asker polis sayfalarına bakmak yeterli.

Şekil şukul pozlar, saçları geriye atmalar bu ne lan?

Kız tavlamak için girilmiş-kullanılan bir üniforma, meslek..

Giydiğiniz üniformanın hakkını verin adama gibi durun berkecan pozu vermeyin.

Ne diyim yazık.
bunların en rezili yurtdışından gelen kıza instagramdan yürüyen ve kızın ifşa ettiği elemandır.
Polis üniforması Ve saçma sapan güneş gözlükleri ile profil fotoğrafı yapan, instagram ve Facebook'tan çıkmayan, her karı kız fotoğraflarına yorum atan, özetle 10 km öteden abazanlığı belli olan polislerdir.

Aynı şey askerler için de geçerli. Özellikle uzman çavuş, astsubay falan.

iğrenç görünüyorlar tabi orası ayrı. Bunlardan etkilenen kız kekodur, apaçidir.
"Güç yozlaştırır, mutlak güç kesinlikle yozlaştırır."
Üniformaya veren kızlar sağ olsun. Onlar olmasa polisler hiç böyle yapar mı.

Üniformalı birini gördüğü an sırılsıklam ıslanan hatunlar var ülkede. Ben de olsam ben de hoplatırdım ehehe.
instagram vb. uygulamalar kullanmadığım için böyle bir şey olduğunu buradan öğreniyorum. eee ne diyeyim hayırlısı olsun.
kasıntı tipler polisliği üniformayı abazalıklarına alet ediyorlar.