bugün

Çoğunluk da annesinin tek başına olan fotoğrafını koyuyor. Özellikle sabah beri takip ediyorum. Neden sizce? Çünkü galerisinde annesiyle sarmaş dolaş bir tane fotoğrafı yok. Ama sorsan çok seviyor.
Dikkat ederseniz bazı insanlar sürekli paylaşım yapıyorlar. O gün hangi gün kutlanıyor ya da anılıyorsa "babalar günü, anneler günü, cumhuriyet bayramı, kabotaj bayramı, Hatay'ın anavatana katılması vb." bunlara uygun bir içerik seçilip paylaşılıyor.

Gerçekten içinden gelerek paylaşım yapanları tenzih ediyorum tabikide ancak benim fikrim insanlar sadece etkileşim alabilmek için bu eylemleri gerçekleştiriyorlar.

Sosyal medya uzmanları bu paylaşımları yaparak para kazanıyorlar tabi orası ayrı bir konu.
Yine şov başladı. Herkesin anasını tanır olduk. Annesi vefat etmiş olanları düşünmez böyle tipler. iki tane beğeni için bunu yapanlara gıcık oluyorum. Evet.
Her anneler gunu klasik oluyor bu tiplerden efendi efendi storyleri gecelim diyoruz bir bakiyorum herkes birbirinden bagimsiz bir sekilde sahsi iradesiyle toplumdaki bazi cesitli bilincaltina etkileriyle fotograf koymus. Ne kimse sizin annenizi merak ediyor ne de bu paylasiminizi samimi buluyor. Sevgi fotograf paylasilarak degil sahiplenerek saygi duyarak olur. Hem annesi hayatta olmayan insanlari da dusunebilirsiniz. Burada annenizin anneler gununu kutlamayin ya da annenizle fotoğraf koymayin elbette demiyorum elbetteki kutlanmali konulmali ama bunu bir sov parcasina donusturmek tam bir sacmaliktir. Bu kadar bencil bir insanogluyken bu kadar topluma gore hareket etmek de kafa karıştırıcı. Butun annelerin anneler gunu kutlu olsun.
Tipik anneler günü şovmenliği yapan tiptir. Git şuradan 2 ekmek al dese almazsınız ancak fotoğraflarda şova devam. Evet.
güncel Önemli Başlıklar