1. 1.
    Yeni yapılacak düzenlemeye göre artık kişiler sosyal medyada hesap açarken kendi tc numaraları ile açabilecekler. Böylece hiçkimse fake hesap kullanamayacak.

https://m.haberler.com/so...dan-once-13381266-haberi/
    6 -4 ... lenova
  2. 2.
    stalkerların gözü yaşlı.
    11 -2 ... daisy jophiel
  3. 3.
    Dur yaa dedemin tc si neydi gideyim sorayım.
    2 -5 ... karton toplayan cocuk
  4. 4.
    Oldukça doğru bir karar. Tam da olması gerektiği gibi. Tebrik ediyorum.

Sonuçta sosyal medyada insanların beynini zehirleyen dhkp-c'li, pkk'lı, fetö'cü ouroboros çocuğu oksijen hırsızları oldukça yoğun.

E 10 yaşından küçük çocuğun bile arka cebinde akıllı telefon var artık.

Bu şekilde o gençlerin beyinlerinin yıkanması önlenecek. Herkes söylediği sözden sorumlu olacak.

Buna karşı çıkacak olan insanların geneli terör örgütü üyesidir ya da terör örgütü sempatizanıdır benim gözümde.

Açık ve net.

edibüdü;

Eksilere bakılırsa şaşırdım. Bu kadar çok dhkp-c'li, pkk'lı ve fetö'cü yılan olduğunu bilmiyordum. ilginç.
    9 -24 ... benim adim senin
  5. 5.
    trollük müessesesini ortadan kaldıracak olan hamledir.

bir yandan da 31'ci gençleri üzecek.
    1 -2 ... gamoreon
  6. 6.
    Özgürlükler bir bir elimizden alınıyor. Yazık!
    3 -2 ... nimesay acarak
  7. 7.
    Arkadaşlar burası çok hukuki bir ülke olduğu için fişlenmeyiz zaten bence olur ya memur falan olacağımız tutar araştırırlar sosyal medya hesaplarımızı demokratik söylemlerimizi muhalifliğimizi hoşgörürler zaten.

Sonuçta beton döken vergisi affedilen yandaş müteahhit değiliz hükümeti mutlu edemeyiz.

Ehehe çok komik yav artık bütün gün dünya lideri reisimizi öven entryler gireriz buralarda.

Şaka şaka herkes dedesi ninesi ile ortak hesap açsın benden söylemesi yakarlar hepizi.
    10 -3 ... karton toplayan cocuk
  8. 8.
    ikametgah da şart. Muhtar emmiden bizzat alınacak. öyle e devletten falan ters bize. Olmazsa olmaz, bak hatırım kalır.
    3 -1 ... klimanjaro
  9. 9.
    Sahsen insanlarin nick arkasina siginip normalde yolda gordugu herhangi bir kisiye soyleyemeyecegi seyleri catur catir soyleyebilmesi yazabilmesi hos degil diye dusunuyorum.

Burada bile defalarca karsilastim. Bunu yoldan gecen birine soramazsan bana da soramazsin deyince ama anonimiz cevabi aldim defalarca. Anonimim ama ben hala benim.

Baska bir olumlu durum olarak belden asagi paylasimlar yapan, cocuklari bunlara alet eden, trol olacagim diye oc olan buyuk bir kitle var. Bunlarin yok olacak olmasi guzel.

Ama diger yandan da bu durum normal insanlarin ozgurlugunu de kisitlayabilir. Mesela ben belki de kimseye anlayltamadigim bir takim sorunlarimi belki benden baska karsilasan da vardir diye buradan birilerine anlatmak isteyebilir, sozluge yazabilirim. Bunun ifsa olma ihtimali benim ozgurlugumu kisitlar.

Keske tc olayi yerine sanal polislik diye bi meslek grubu olsa. Bilgisayar basinda calisabilen. Yasalara uymayan paylasim yapanlari tespit etmek eminim zor degildir. Zaten hepimizin ip adresi var.
    1 -1 ... karantinadabunaldim
  10. 10.
    isteyen rahatça başka birisinin tc kimlik numarasını bularak hesap açıp kullanabilir. o zaman da her şey daha çok karışacak. bu bir çözüm değil.
    2 ... manyak olmaya karar verdim