bugün

Sözlük ve WhatsApp dışında sosyal medya kullanmıyorum.
Fake hesapları vardııır.
bazen insan tüm o yüzlerden, hareketlerden, showlardan sıkılıyor. içine kapanmak istiyor. ve tam o anda imdadına sözlükler yetişiyor.bu arada sosyal medyanız olmayınca ne bilim kafelerde, piknikte vs.çay höpürdetirken ya da denizde, sahilde fink atarken falan ortalığa foti salmayınca insanlar sizi hayatsız ya da öldü falan sanıyor... arada kendinizi gösterin bence. ama yine tabii siz bilirsiz. şahsen başlıktaki erkeğin kadın versiyonu olarak bir tarafıma takıyor muyum? yoo. sen kim köpeksin ki benim nerde ne yaptığım hakkında bilgin ve fikrin olsun.
Adam gibi Adamdır.
sözlükte takılıyordur, o sözlük olmasa bu sözlük.
Sosyal medyayı sikeyim. Yalandan, şovdan geçilmiyor zaten.
kafam kaldirmiyor.
zaten kaldirabilecek bir kafam da yok.

silikon dudak kelebek eyeliner kocaman gotlerin ve inek memelerin protez tirnaklarin olmadigi bir dunya bir magara var mi acaba oraya girmek istiyorum.
Tebrikleri almaya geldim arkadaşlar teşekkür ederim. Yaklaşık 6 yıl oldu.
Sosyal medya kullanmayan erkekler temiz ve namusludur,
sözlük erkeği değildir, unutulmamalıdır ki sözlük de bir sosyal medyadır.

ancak sosyal medyadan kastımız facebook, twitter, instagram üçlüsü ise aralarında kısmen de olsa yer aldığım erkek grubudur.

bekar bir erkek olmama rağmen yalnızca instagram hesabımın olduğunu söyleyebilirim. ilgili instagram hesabımın da paylaşım oranı hikaye ve fotoğraf hepsi dahil olmak üzere 3 paylaşım/yıl gibi bir sayıdır.

korkacak bir şey yok bu tipteki erkeklerden.

benim gibi bir kısmının sosyal medya kullanmamasının yegane sebebi, sosyal medya maymunu olmuş yurdum kezbanlarıdır.

yani baktığınız zaman sorunu kadın kendinde aramalıdır.
karısına ya da kız arkadaşına yakalanmıştır o yüzden hesabını kapatmıştır salak.
Huylandığım erkek.

Genellikle bunların avlandıkları yan hesapları olur.
Sorsan, sosyal medya kullanmıyorum. Ama instagram'da sahte bir isimle Rus ablalara "are you Cola?".

Bilemiyorum sözlük.
https://galeri.uludagsozl...book-a-koşan-tip-1801716/
Var böyleleri. Geçen sene birine Facebook ve instagram açtırdım. Geçen gün ilk resmini yayınladı. Galiba şükür duasına çıkacağım.
kaldi mi böyle temiz çocuklar..
Kafası rahattır. işine okuluna odaklanmış olabilir. insanlarla iletişimi iyidir,neden dersen şimdiki arkadaşlar sohbet ederken insanın suratına bakmıyor. Face instagram twitter vs derken aşırı derecede bağımlısı olduk herşeyin. Ama kullanmayan adam sosyal zekası geride olsa bile bir süre sonra gelişme kaydedecektir. Çünkü uğraşacak birşeyi ve kafasını başka yönlere dallandıracak onu her dakika bildrimlerle uyarak bir kötü uğraşı olmayacak. Anı yaşayacak ve mutlu olacak.
Sosyal medyayı birilerini düşürme icin kullanan tipler tarafından yadırganan erkektir.

Yahu arkadaş, içtiğiniz suya bir şey mi katıyorlar? Şahsen hiçbirisini kullanmıyorum, ihtiyaç duymuyorum. Fakat başka yerlerden yürümek de neyin nesidir?

Abazanlık parayla pulla olsa, kredi çeker yine yapar bu dangalaklar.
only uludağ sözlük.
Kesin başka bir yerlerde daha ağir bir b.k yiyordur.
Ne hikmetse sosyal medya kullanmadığı halde sosyal medyadan kız düşüren erkektir.

Gerçekten ilginç.
Örneğin instagram iyi hoş ama çok boş insan var, kapattım. Hepsi bi triplerde eyvah eyvah diyorum ya.
Bugün aralarına katıldığım erkeklerdir. Güle güle sosyal insanlar, güle güle mutlu insanlar.
benim aslında gayet iyi bir kitlem vardı ort. her Fotoma 150-200 arası beğeni alıyordum ama bir müddet sonra sıkıldım ne var ne yok kapattım.
Eğlenilecek değil evlenilecek erkektir.
ee nerden stalk yapacağız beyler ?
güncel Önemli Başlıklar