bugün

Azınlıktadır.

Boş işlerle uğraşmaz.
Benim amına koyim sosyal medyanın da kölelerinin de. Azizim.
sosyal medyayı kullanmamak bir meziyet değil ki önemli olan sosyal medyayı başkalarına kendini beğendirmek için değil de kendi ilgi alanlarını, gündemi takip etmek için yani kendini geliştirebileceği şekilde kullanmaktır.
Whatsapp hariç dahilim. Whatsapp tan iş ve okul dolayisi ile görsel paylaşımı yapmak durumunda kalıyorum hem bide normal mesaj kullanan yok denecek kadar az.

imkansız değildir. Hatta kullanmak bir nevi sacmaliktir. Bir aralar ınstagram denilen uygulamayı indirmiş ve arada bir bakarım nolucak düşüncesindeydim. Sonra bi baktım: ipin ucunu kacirivermisim. Telefonu ne zaman elime alSam çıkamaz oldum uygulamadan. O an dedim kendime "ben napıyorum" sonra sildim.

Tıpkı bir sigara gibi alkol gibi zararları var sosyal medya kullanmanın. Ya ben sadece faydali şeylere bakıyorum diyorsanız kendinizi kandiriyorsunuz demektir.
Benimdir, 2012 de hepsine veda ettim. Arada tekrar girişimde bulundum bu seferde sarmadı bazen doğru kararlar verebiliyorum çok şükür ama bazen tamam tamam çok nadir zamanlar.
kafası rahat erkektir.
kafası rahat erkektir.
Sosyal medya denilen ortam instagram twitter vb. Gibi programlar icin midir yalnizca ?
Degildir tabi.
Bloglarda takilmak sosyal medya etkinligidir mesela.
Wikipedia sosyal medyadir mesela.
2 insandan fazla kisi konusup tartisabiliyorsa anlasiyorsa tanisiyorsa orasi sosyal medyadir.
Kullanmamaktan kasit kari kiz kovaliyorum yada erkek avcisi kizlar degildir.
Guncel haber takibidir ayrica.
Ellerim yazmak ister ama beynim usengec bu kadar yeterli ve faydalidir umarim.
Sözlükten başka aktivitesi olmayan insandır. (bkz: ben)
benimdir.

hiçbir hesabım yok, arkadaşlar bi ara zorla açtırdı ona da girmiyorum. zerre de umrumda değil.
Danlanın beratı.
Bu kadar sosyal medya kullanmayan erkek görünce şaşırdım ve bana neden denk gelmiyor diye düşündüm. Şanssızım galiba biraz.
ee nerden stalk yapacağız beyler ?
Eğlenilecek değil evlenilecek erkektir.
benim aslında gayet iyi bir kitlem vardı ort. her Fotoma 150-200 arası beğeni alıyordum ama bir müddet sonra sıkıldım ne var ne yok kapattım.
Bugün aralarına katıldığım erkeklerdir. Güle güle sosyal insanlar, güle güle mutlu insanlar.
Örneğin instagram iyi hoş ama çok boş insan var, kapattım. Hepsi bi triplerde eyvah eyvah diyorum ya.
Ne hikmetse sosyal medya kullanmadığı halde sosyal medyadan kız düşüren erkektir.

Gerçekten ilginç.
Kesin başka bir yerlerde daha ağir bir b.k yiyordur.
only uludağ sözlük.
Sosyal medyayı birilerini düşürme icin kullanan tipler tarafından yadırganan erkektir.

Yahu arkadaş, içtiğiniz suya bir şey mi katıyorlar? Şahsen hiçbirisini kullanmıyorum, ihtiyaç duymuyorum. Fakat başka yerlerden yürümek de neyin nesidir?

Abazanlık parayla pulla olsa, kredi çeker yine yapar bu dangalaklar.
Kafası rahattır. işine okuluna odaklanmış olabilir. insanlarla iletişimi iyidir,neden dersen şimdiki arkadaşlar sohbet ederken insanın suratına bakmıyor. Face instagram twitter vs derken aşırı derecede bağımlısı olduk herşeyin. Ama kullanmayan adam sosyal zekası geride olsa bile bir süre sonra gelişme kaydedecektir. Çünkü uğraşacak birşeyi ve kafasını başka yönlere dallandıracak onu her dakika bildrimlerle uyarak bir kötü uğraşı olmayacak. Anı yaşayacak ve mutlu olacak.
kaldi mi böyle temiz çocuklar..
Var böyleleri. Geçen sene birine Facebook ve instagram açtırdım. Geçen gün ilk resmini yayınladı. Galiba şükür duasına çıkacağım.
https://galeri.uludagsozl...book-a-koşan-tip-1801716/