1. 1.
  garip bir kafa.

  hele böyle bilişim çağında daha da garip gelen, anlaşılamayan bir kafa. kullanmayanlar sanırım uranyum parçalıyorlar. bir de övünüyorlar ya ona bitiyorum. kullanmazsan kullanma amk.

  hayır ne yapalım mağaraya mı girelim tekrar. dinozor mu bekleyelim. taşları birbirine sürtüp ateşi mi icat edelim. takiliyoruz işte.
  11 -10 ... insan olmaya ceyrek kala
 2. 2.
  Kadinlarin pesinde kosmak icin kullanan her aninin paylasan bakin alkol iciyorum bakin ben cok zenginim canim babam bana araba almis boyle sacmaliklari insanlardan ustun olmus gibi ovunenleri gormemek icin yoktur belki sosyal hesabi.
  Belkide sacma bildirimlerden sikilmistir.
  Belki yuzyuze konusmak onun icin iyidir hani ben yuzyuze konusmadan kimseye guvenmem sosyal medyada dersin ama ilk yazan kisi ile sanal ask yasarsin yada arkadas olursun.
  Sacmaliklar ancak onu yapan cok insan oldugunda sacmalik disina cikip gercek sanilmaya baslanir.
  3 -1 ... endless pain
 3. 3.
  Bence sosyal medya kullanmamak gizemli kuul olmaktır. He marifette değil tabi.
  3 ... goghtic
 4. 4.
  bir de kullananlara hakaret eder bu tipler. ben belki kendi albümümü oluşturuyorum belki ilerde ben ölünce torunlarım çocuklarım oradan bakacak. zaman teknoloji çağı bu şekilde yapıyorum belki, nedir yani kime ne? kullanmıyorsanız kullanmıyorsunuz biz bir şey diyor muyuz saygılı olun bari. hep bir sizinle aynı görüşte olmayanları bir kötüleme, çamur atma çabası. her kullanan yediği şeyleri atmıyor oraya merak etmeyin... beğeni gibi saçma dertlerim de yok. maksat kafa dağıtmak sadece.
  8 ... bombshell
 5. 5.
  bence tepki kullananlara değil. sıradan hayatını sürekli yediğini, içtiğini, gezdiğini paylaşarak parlatan, hiç birşeye tepki veremeyen bir korkak olduğu halde büyük büyük laflar eden, sevgisizliğini bu tip mecralarda sanal mastürbasyon yaparak gidermeye çalışanlara.

  yoksa dozunda kullananlara kim ne diyebilir.
  4 -2 ... nadia nadia
 6. 6.
  Marifet değil de aranılan eşte olması istenilen kriter olarak yazabiliriz. Günde 1500 kızla mesajlaşılabilen bir uygulama güvenilir değildir.
  -1 ... dance of december souls
 7. 7.
  Bu türün iki şekli var.

  ilk şeklimiz;
  Sosyal medyada ilgi göremeyen ve bu durumdan rahatsız olan sığırcığımız, sosyal medyayı yererek ilgi bulmayı amaçlar fakat çelişkisinde boğulduğunu bir türlü kavrayamaz.

  ikinci şeklimiz;
  Sorulmadığı müddetçe sosyal hesap kullanmadığını belirtmeyen, yediği her bok püsrü sosyal mecralarda paylaşmak istemeyen ve bir şekilde gündemden kopmayan kişilerimiz...
  Bunlara saygım sonsuz.

  Zaten fark ettiyseniz birine sığır dedim, diğerine kişi...

  Neyse.
  Herkesin sosyal medyasına kimse karışamaz. Evet.

  Sonunu güzel bağlayamadım. idare edin.
  1 -1 ... streetlady