bugün

https://www.facebook.com/...24630/?type=2&theater
Bir de bunları adam yerine koyup filmlerde oynatıyorlar.
Vine cilere birşey demiyorum ama twitter fenomenlerinin çoğu asosyal ezik.
bazıları doğal şekilde fenomen oluyor onların üzerinde bu özellik sırıtmıyor ama bazıları var ki resmen kasıyorlar fenomen olabilmek için. ancak bu kadar itici olunabilir zaten.
Artık sabah erken kalkan akşamına sosyal medya fenomeni, Millet para kazanmanın yolunu bulmuş gerçekten saçma sapan bir şekilde video cekin sözüm Ona tespit yapın yada hiç bir şey yapamıyorsanız kendinizi rezil edin. Zaten bir şekilde sizde sosyal medya fenomeni olacaksınız sonra üniversitelerde konuşma yaparsınız artık ne anlatıyorlarsa üniversitede ?. Bu kadar kendinize fenomen lider yaratma meraklısı olmayın biraz basit sade yaşayın öyle daha güzel bırakın 1.yıl sonra adını bile hatırlamayacağınız sosyal medyanın maymunlarını.
arka planda hepsinin destek aldığı birileri vardır. siz zannediyor musunuz ki; birisi sırf tweet attı diye ünlü oldu, sırf vine videosu çekti diye ünlü oldu? işin erbabı olarak anlatayım arkadaşlar;

şimdi tweetdeck grupları vardır. bu gruplarda onbinlerce takipçi sahibi yüzlerce hesap bulunur. söz konusu kişi bir tweet attığında bu onbinlerce hesabı olan diğer havuz hesaplarından aynı anda retweet, fav falan yapılır. böylece o hesapların takipçilerine, oradan da organik takipçilere ulaşılır. alın size mis gibi sosyal medya fenomeni amk.

bir dönemler ben de yaptım bu işi, ne mal mal adamları ünlü ettiğimizi anlatmakla bitiremem. ulan twitter'da 1 saat tt olmanın bedeli 500 lira, zor değil yani. o insanları da sırf bir şeyler yazarak fenomen oldu zannetmeyin. aynı şey vine fenomenleri için de geçerli.

istisnalar 1-2 kişiden fazla değil bu arada.
Sağlam olanlarda mevcut ama yarısından fazlası nasıl oldu AMK diyeceğimiz tipler. insan şaşırıyor
(bkz: sikim onları)
Çağla kenanoğlu ve öykü berkan gibi gencecik kızların kurbanı olduğu başlık. Fanları onlardan da beter.
elini atsan bir fenomene çarpar olduk.
bunları takip eden milyonlarca kişi var. neden takip ediyorlar, ne kazanıyorlar, ne öğreniyorlar bunları takip etmekten çözemedim. bu ülkede boş adam olacaksın.
Stop making stupid people famous.
içlerindeki güzel ve bakımlı ayaklara sahip olan hanımların özellikle ilgi alanıma girdiği bir grup.
Danla bilic vardı ilk zamanlar haykıra haykıra gülüyordum sonra yanına birilerini aldı onlarla sohbet muhabbet çok sıkıcı

Halil ibrahim gökeri buldum ne kadar doğal dedim komikmiş dedim ödüllü barfiks ödüllü yarıs zımbırtıları çıkarttı

Bende artık twerk videoları izliyorum bari şunu öğreneyim biyerde lazım olur.
Vergi veriyorlar mi çok merak ediyorum.

1-2 milyonluk arabalar, konser başına 270 bin dolar almalar, helikopter Pistleri, 200 bin liralık çantalar...
Devlet bunlardan nasıl vergi almıyor yazıklar olsun.