bugün

Görselimiz şu olsun.

görsel

Hemen her grup halep ile ilgili paylaşım yapıyor. Zulüm yapılıyor insanlar katlediliyor diye.

Ben de diyorum ki; bırakın duyar kasmayı, insanların vicdanına vurmayı. bir siyasi lider, Parti/dernek başkanı çıksın desin ki; halep için şöyle bir projemiz, fikrimiz var. Allah yardımlarınızı izzet dergahinda kabul etsin. Zulme sessiz kalan dilsiz seytandir. Ancak zulumle duyar veya takipçi kasmak nedir, birde bu çıktı sayin kaynatasina atladıklarım.
suriye ve ırak'ta yıllardır türkmen katliamları yapılıyordu. kimse bu konuda çıkıp ağzını açmadı.
halep'te de türkmenler var, orası ayrı. zira ilk başta, türkmenlere karşı güdülen düşmanlıklara bir dur denilse idi, belki bugün halep'te bir kriz yaşanmazdı.
rabiacı lavuklar düşünsün.
aslına bakarsan bende bu tip paylaşımlarla karşılaşıyorum. ancak gözden kaçırdığın bir nokta var, adamın elinden Halep'te ki savaşı durdurmak, insanlara bir şekilde yardım etmek gelmiyorsa o da bu isteğini veya vicdanını artık ne derseniz deyin sosyal medyada olaya bu şekilde tepki gösteriyordur.
duyar kasmak evet bu olabilir ama bu olaya böyle bir boyuttan bakarsan da çoğu kişinin o içindeki asıl düşünceye yaklaşmış olursun.
bu arada sende paylaşım yapıyorsundur o yüzden böyle söylüyorsun diyeceklere söyleyeceklerim şu; hayır şu zamana kadar ne siyasi ne de bu tarz şeylerle alakalı paylaşım yapmadım. yani olaya tamamıyla yansız yaklaşıyorum.
güncel Önemli Başlıklar