1. 1.
    Sosyal fıkır fıkır olan kızın bi müddet sonra sıkılacağı ilişkidir. Çünkü özgüvensiz erkek kızla tek olduğunda rahat hareket eder ve kendi sosyal hayatı pek parlak olmadığı için ilgi çeken fıkır fıkır kızın da sosyal hayatını kısıtlamak isteyecektir. Bu ilişki bir tarafın kendinden ödün vermediği sürece yürümez.
    1 ... bahtsizliseli
  2. 2.
    Aynı benim içinde bulunduğum durum.
    Yürüyor ama çok tuhaf.
    1 ... sanguine aurora
  3. 3.
    sık rastlanan ilişkidir.
    ele avuca sığmaz , götü yere yakın kızlar yakışıklı ama uyuz erkekleri tavlayıp cinsel seks aleti olarak kullanırlar.
    ... ekonovich
  4. 4.
    kız piç erkeğe koşar. kızın peşine gittiği serseri okulu asmayı övülecek bir şey olarak kullanır "okulu da ektik kehkehkeh" bugün hocaya sövdüm mehmehmeh" kızın gözünde de kahraman olur. özgüvensiz asosyal erkek ders çalışır, okur. mühendis ya da doktor olur. yıllar geçer, kızın tav olduğu serseri piç, bir kahvecide baristadır. özgüvensiz erkek doktor olmuştur. arkadaşları ile o kahveciye gider, "bir makiyatoo alabilir miyim" der, "serseri "hemen efendim" diye hazırlamaya başlar. kız ne yapıyor? hikayenin en dramatik kısmı. serseri o yıllarda bu kızı kullanmıştır. yemiştir, emmiştir, her istediğini yapmıştır. sonra sıkılınca ayrılmıştır. aşk acısı çeken kızımız ortada kala kalmıştır. ailesi münasip birini bulur. bir esnafın oğluyla evlenir. kucağında 1 çocuk, karnında 1 çocuk daha. hamur yoğurup ev ekmeği yapar. bir yandan maltepe sigarasını içer arabesk çalarken maltepenin leş gibi kokuttuğu mutfakta efkarlanır da efkarlanır.
    1 -1 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
  5. 5.
    bu iliski varolabiliyorsa cocuk karizma yakisikli falan demektir. ikisi de alacaklarini alip ayrilirlar kimsenin bi kaybi olmaz.
    ... mike patton
  6. 6.
    Orta yolda buluşacaklardır. Sadece kız değil iki taraf da sıkılır bu durumdan ancak biraz o biraz öbürü idare eder sürer gider ilişki niye bitsin.
    1 ... kyloren