bugün

11. nesil yazar, hoş gelmiş.

edit: kırk yılda bir birine nick altı girdim hoşgeldin dedim, adam troll çıkmış şansa gel.
yeni trend aksavunuculardan.
Başka bir troll yazar daha.
izmir'deki terör saldırısını, pkk size ne yapsa az diyerek öven, bu ülkenin bir bütün olduğundan habersiz aktroll.

görsel
izmir saldırısını övmemiş aksine övmeye çalışanlara haddini bildirmiş yazar.

sırf mhp bakanlığa evet dedi diye kudurdunuz hdp li pkk lı vekilleri övmeye kadar alçaldınız.
Hdplileri ve pkklıları övmüşmüşüz.
Aşağıya bak delikanlı.
görsel
türk milliyetçisi olduğunu iddia eden bir aktrol.
Türküm dedi ya la.
umarım sik yersin .
Aklıma Ahmet kayanın yorgun demokrat şarkısını getirdi.
Sanırım eren erdem'in ısırdığı iddia edilen şahıs bu. Yoksa tüm gün 100 farklı başlıkla aynı konuyu konuşuyor olmazdı diye zannediyorum.
Edit: kardeş kızacaksın ama o vekil bile senin kadar kendisini korumadı.
kişi kendinden bilir işi demek istediğim yazar arkadaş..

kale3112 nickli yazarın bana yaptığı jest üzerine fake hasabım muamelesi çekmiş.. ne diyim sana birader verecek cevapta yok.. yazar arkadaşımıza ayıp.
Sözlüğe fazla girmiyorsak bu ve bunun gibiler yüzünden.
hipolu biri vardı silik yemişti onun şubesi galiba. evet.
Mesajlar mı yalan, ne yalan?
hükümet yanlısı olduğu için solcuların hışımına uğrayıp yoğun şikayetler üzerine 15 gün çaylak kalmış yazar.

nedir bu hazımsızlık. işin doğrusu trollükte yaptığımız yok gerçekleri yazıyoruz.
hükümet yanlısı olduğu için değil tartışma üslubu olmadığı için çaylak olmuştur. bu sözlükte iktidar yanlılarını gammaz yetkili falan yapar moderasyondaki abilerin.

suçu biraz da kendinde ara bu yüzden.
Hükümet yanlısı değil baya baya hükümetin paralı askeri olan eleman. Aksi halde Bir insan cikari olmadan bu denli savunamaz hiçbirşeyi.
Hükümet yanlısı bir yazar.Eksilemeye doyamıyorum.
uludağ sözlüğün ak parti merkez başkanlığı gibi olan yazarın teki. troll olmaya çalışıyorsa hiç olmasın çünkü onu da beceremiyor.
En sefil akparti temsilcilerinden. Hala haç mı hilal mi diye sorular soruyor. Aç bak bu ülkede ekonomiyi kimler yürütüyor, kimlerle yaptığın ticaret sayesinde ayakta durabiliyorsun, kimlerden -meşru yollardan- gelen dış finansman seni ayakta tutuyor. Biraz oku da akmerkezdeki aynı saflıktaki diğer çomarlara anlat. Bildiğin haç denen şeyin üstünde oturuyorsun, hala kalkıp haç mı hilal mi diye boş boş propaganda yapıyorsun.

Bunlara sinir olmamak mümkün değil ya. Bu gulyabanilerin evet dediği bir sistem ülkeye gelecek ya ona yanıyor insan.
yevmiyesini verenler gibi mağduriyet şemsiyesi ile gezmeye çalışan troldür. çaylak olunca hamileri gibi hemen "paralel yaptı kandırıldık haçlı orduları kuruyollar" gibisinden salya sümük ağlamış geçtiğimiz aylarda. allah bilir kime ne küfür etti hakaret etti ki ondan çaylak oldu ama sorsan ki kimse sormadığı halde yazmış "solcüler yapiyür" diye hemen mağdur oluvermiş.

görsel

doğruları yazıyormuş birde heheheh. şimdi buna sorsan ne yolsuzluk vardır ne hırsızlık ne günde söylenen 1500 tane yalan ne feto ile iş birliği yapılmıştır ne pkk ile müzakere ne suriyeye giden tırlar gerçektir.. ses kayıtları falan hep montajdır 16 nisanda başkanlık değilde anayasa oylanacaktır. he tabi yol yapmışlardır birde duble duble yollar gerisi teferruattır. gitmiş haçtan falan bahsediyor ancak ülkenin neredeyse tamamen yabancı sermaye sayesinde ayakta durabildiğini bilmez. yediği yemekten giydiği kıyafete kadar mutlaka o haçlıların bir katkısı vardır ama bunlar önemli mi ? yevmiyeni al gel burada sabahtan akşama saçmala kimse karışmıyor nasıl olsa.
17 nisan da buraya bol köpüklü ayranla bir fotoğraf bırakacak yazardır.

böyle ezik muhalifleri gördükçe insan bir neşe ile doluyor. bir huzura eriyor. söylesenize neden sinirleniyorsunuz bu kadar. bu sözlükte %50 oy alan bir partinin savunuculuğunu yapmak neden sizi bu kadar geriyor.
yüzüne tükürsen mümkün değil isabet ettiremeyeceğin yüzsüz bir yandaştır.

(bkz: fetö yu ülkeye akp getirdi sanan tip/#36292782)
referandum süreci boyunca kiralanmış aktroll. akşam hayır çıktığında, arkasına bakmadan hesabı silip kaçacaktır.