bugün

öğrenciyken ev arkadaşınızla son paranızı denkleştitip sosis ve iki de bira alıp sosisi mutfağa koyduktan sonra ev arkadaşınıza "ulan gel soğuk birer bira içelim" diyip eski siyah beyaz tv karşısında biraları içtikten sonra "ulan gel sosisi yapalım yiyelim sonra da miyam miyam diyip yellenelim" diyerek mutfağa yöneldiğinizde sosis yoksa o gün zor geçecek demektir.hemen arama kurtarma çalışmalarına başlanır.sosis çok uzağa gitmiş olamayacağından dolayı hızlı hareket edilir.arama sonucunda suçu işleyen kedinin tek tırnak hamlesiyle sosisin poşetini açtığı ve kırıntı bile bırakmadan sosisleri yuttuğu öğrenilir.bu durum karşısında küplere bindikten sonra güzel kardeşim polat "o zamanı da ben bisikletle yeniden sosis alır gelirim sen üzülme kardeşim" demese ben belki de kedi katili olabilirdim ozamanı da bu başlık farklı olurdu zannedersem.miyam miyam.
yıllar sonra bu anıyı hatırlarken sanatı puştlara salaklara ahmaklara deli olamamış normallik yanlısı amerikancı ahmaklara bıraktık "yani sosisi kediye kaptırdık" dedi polat.aynen öyle oldu ama olsun biz gene alırız sosisi kimse üzülmesin.sen biradan haber ver?