bugün

şu dünyada beni en çok sinir eden on tipten biri.
yaşının verdiği göt kalkıntısıyla, kendisine soru sorulduğunda cevap vermez bu. sen kimsin ki bana şimdi soru sordun. burada soruları ben sorarım, soru varsa da sen sormadan cevaplarım felsefesini benimsemiş olsa gerek, sırf muhabbet edilsin diye, sus pus oturulmasın, laf dönsün diye sorulan soruya cevap vermez, başını çevirir. ee benim bi cevap vardı şeklinde ona saniyelerce bakmamızı ister.
var bu adamdan çok var.
kendini bir şey sandığı için cevap vermez ve işte bu yüzden de aslında hiçbir şeydir.
ayrıca akılca küçük olduğu da aşikardır.
aklınca cool takılan gıcık insan tipidir. Bu durumun yaşla bir ilgisi yoktur aslında karaktersizlikle alakalıdır.
- zemzem suyu kuyusu nerede?
+ bak şimdi hani geçen sorduğunda da...
- dayı boşver sen, zemzem suyu kuyusu nerede?
+ bırak bırak, beni dinle bak. diyor kiii...
- huf. ne diyor?
+ ...
- dayıı??
+ "Ey Abdülmuttalib! Kalk, Zemzem kuyusunu kaz!" deyince, Abdülmuttalib; "Zemzem nedir? Kuyu nerededir?" o da soruyor bak.
- ee? nerdeymiş?
+ hehhehheh.
her soruya cevap vermemek gerektiğini öğrenmiş büyük insandır.
yaşça büyük değildir, götü kalkmıştır onun.* *
en ayar olduğum kişiliktir. soru sorarsın ve ardından çok olağan bir şekilde cevap beklersin ama sanki hiç bi şey olmamış gibi öyle sağa sola bakarlar ve senin ona baktığını görünce ne var gibisinden başını sallarlar sağa sola. gel de öldürme.
Ya takmıyormuş havalarındadır yada gerçekten duymuyordur. duymama ihtimalini düşünüp bir daha soran kişi beklediği yanıtı alamazsa karşısındaki kişiye sinir olur ve öldüresi gelir.