bugün

tam bi kemalist oksimoronu olan durumdur. bunlar din dogmatik, kurallarını sorgulamıyorsunuz deyip atatürk'ün en küçük bi yanlışını bile sorgulamadan yaşarlar. biat ederler. sonra biz de biat kültürü yok müslümanlarda var derler. kjasdhakjd yanlarım ağrıdı gülmekten. evet.
radyonun içindeki küçük cinlerce çalıştırıldığını ve güneşin gazyağı ve odunla ısındığını söyleyen bir kaçığı din önderi belleyip sorgulamadan şirk koşarcasına tapan dallamaların yeni iftirası...

dün de yazdım buralarda.

kendi avuçladıkları boku o haltlarla hiç alakası olmayan adamlara sıvayıp rezilliklerini gizliyorlar...

kürtçü cemaat demiş miydim?

(#19581382)

mantığın işlemesi açısından bakınız. başka bir ortadoğulu kabile artığı suç çetesi için yazılmıştır ama aynı bokun laciverdi işte.
tipik chp mantalitesidir. başka da izahı yoktur.
pazar sabahı böyle başlıklar açıp altına yazılar döşeyen bir kişinin analizi mutlak yapılmalıdır.
bunu yazan kişi o kadar mutsuzdur o kadar dikkate alınmıyordur ki, hatta bir ruhsal sorun yaşamaktadır.
hayatı boyunca tek ait olabildiği topluluğu her alanda her dakikada savunma ihtiyacı hissetmektedir. yeter ki birisi çıkıp da ona ben de sizdeniz ya da sen de bizdensin desin.
kemalizmin nirvanasıdır.
bunlar bir de dine doğma derler. valla şu an türkiye de yoğun bir atatürk dogması yaşanmakta.

kemalizm dogmada öncü, taassupta lider.
tipik solcu ve kemalist kafasıdır. evet.
ottan götten kişilere biat edip atatürk'e saldıran yavru dincilerin arttığı ülkede bu tip kişiler tarafından yapılmış olan bir ironi. ama komik değil.