1. 1.
  Arasında seçim yapılması çok zor olan iki telefon modelidir.
  ... erasmusluturkish
 2. 2.
  htc one m8'in alacağı versustur. hatta z3 ile kıyaslayın.
  -1 ... emre fosforoglu
 3. 3.
  sony xperia z2 nin kesinlikle kazanacağı versus.htc' size en stabil android'i sunar fakat geriye kalan hiç bir özelliği xperia dan daha iyi değildir.ayrıca xperia z2 ile kolay kolay anlaşılamayacak kadar bir performans farkı vardır.şarj konusunda hiçbir telefon markası sony ile boy ölçüşemez.z1 kullanıcısıyım ve şarjım iki günü bitiriyor 3. gün şarj ediyorum.kamera ise android telefonlar arasında tartışmasız en iyisidir.su geçirmezliği,şık tasarımı,playstation oynanabilmesi gibi kimsede olayan özelliklere sahipdir xperia serisi.ve kanımca en iyi android telefondur.sadece android ile olmuyor htc.
  1 ... degerli musteri
 4. 4.
  seçim yapması kolay bir kıyaslamadır.
  dayanıklılık ve şarj yönüyle sony marka telefonların hiçbir telefonla karşılaştırılmaması gerektiğini düşünürüm.

  kameranın 20.7 mp olması da promosyon gibi bir şey. htc m8'in yaklaşık 5 katıdır.
  ... ernelreo
 5. 5.
  htc m8 in kazanacağı versus. Snapdragon 810 un yüksek performansı , malzeme kalitesi , kıyaslanmayacak derecede daha iyi kamerası ve htc sense sayesinde z2 yi , hatta z3 ü dahi tokatlar. M serisi en iyi gpu performansını veren androidlerden biridir.
  1 -2 ... loyaltywins
 6. 6.
  z2'ye sadece önlü arkalı film takılarak en sade güzelliğiyle kullanabilme imkanına sahipken, m8'e mecburen kapak almak zorunda kalacağınızdan telefonun saf şıklığından oluyorsunuz.
  ... annie r u ok